Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férjem már szeretne 3....

A férjem már szeretne 3. gyereket, én még nem. (Várnék még 1 évet minimum) Ti mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Minden nap dolgozik, én 8 óràban dolgozok, nagy részben az én feladatom lenne mindhàrom gyerkőc.
2014. jan. 12. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a férjeddel kell megbeszélned. Mond el neki, hogy te még nem készültél fel, úgy érzed még várnod kell. Én mindig mindent őszintén beszélek a párommal, és szerintem ezt másképpen nem is lehet csinálni. Erről szól egy kapcsolat. Sok sikert! :)
2014. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj vele, ahogy az előttem szóló is írta!!! És tartsd szem előtt a saját igényeidet, főleg ha Rád hárul a nevelés oroszlánrésze. Fontos Neked és a picinek is, hogy szeretni tudd a helyzetet, amibe születik :)
2014. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos hogy ha rád fog hárulni az ellátásuk, akkor Te akard mert csak így fogod tudni élvezni és nem nyűgnek megélni a 3 gyerek navigálását otthon miközben az egyikük még kisbaba. Nem tudom mennyi idősek a gyerekeid, a korukból kifolyólag mennyire önállóak (pl ovisok-e még vagy már iskolába járnak) mert ez is sokat számít. Ha Te még nem érzed felkészültnek magad, akkor beszélj a férjeddel, érvelj neki és meg fogja érteni.

Nekünk most született a 4. kisbabánk, így tudom mennyi "munkával" jár egy nagycsalád lurkóinak a "navigálása" és bizony lelkileg erősnek kell lenni, felkészültnek.

2014. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!