Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha lefeküdtünk a párommal...

Ha lefeküdtünk a párommal volt rajtam gumi és kétszer élveztem bele de nem lyukadt ki a gumi az baj? Meg nem teljesen mentem bele és nem is vérzett szoval ezért még szűz . Így lehet terhes?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha lefeküdtél vele, akkor már nem szűz

a gumi akkor biztonságos, ha egyszer használjátok csak, minden aktushoz újat kell húzni

a gumi a védekezést szolgálja, tehát ha nem szakadt ki és nem csináltátok nélküle, akkor nem lehet terhes

2014. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól,hogy nem vérzett az nem azt jelenti,hogy még szűz! Lefeküdtetek,tehát nem szűz! A gumit nem leeht többször használni, minden aktusnál uj gumit kell húzni (tiszta kézzel).
2014. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor ha kétszer élveztem el az nem olyan nagy gond csak az a lényeg hogy ne legyen kilyukadva a gumi?
2014. jan. 13. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
igen az a lènyeg.a gumin nem szivärog àt az ondo mèg a 3 adag is van benne.csak ne lukadjon ki vagy szakadjon el.
2014. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
annyira csirak, es tudatlanok vagytok, a francert dugtok ha fogalmatok sincs az egeszrol??? ugy pofan vagnalak kette torne a fejed!!
2014. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem lyukadt ki akkor szerencsétek van,de nem véletlenül egyszer használatosak!
2014. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem lyukadt ki szerencsére. akkor nincs semmi baj ?
2014. jan. 14. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!