Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 24 hetesen elférne még a...

24 hetesen elférne még a pocak ebben az esküvői ruhában? (még nem tudom, hogy terhes vagyok-e)

Figyelt kérdés

Itt a görbém (tudom, magas az alaphőm):

[link]


Évek óta hőmérőzök (védekezési céllal). Június elején lesz az esküvőnk, onnantól szeretnénk babát tervezni. De az elmúlt pár hónapban már nem védekezünk túl komolyan. Ebben a ciklusban pont pé előtt együtt voltunk védekezés nélkül. Nincs semmi tünetem, csak a görbém szokatlan. Még sosem ugrott ilyen magasra a hőm.

Ma voltam esküvői ruhát nézni, és egy ruhába teljesen beleszerettem. Az a gond, hogy szerdáig tudtam csak elrakatni foglaló nélkül, addig meg nem tudom meg biztosra, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Szerintetek deréktól bővülő ruha oké lehet 6 hónapos pocakhoz? És van értelme tesztelni szerdán (13 dpo)?


ruha(sajnos nagyobb képet nem találtam róla):

[link]


2014. jan. 13. 20:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kettő közül a bal oldali ruha az.
2014. jan. 13. 20:09
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen kiszámíthatatlan. Nekem 12 hetesen se fért volna bele a pocakom, de van akinek 24 hetesen épphogy nőni kezd.
2014. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kerdezd meg a szalont, ki tudjak e boviteni, mert valamilyen atalakitasra biztos, hogy szukseged lesz
2014. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyonyoru ruha, de szerintem ez a stilus nem allna jol pocakon. (Lehet csak en latom igy bocsi) tesztet megprobalhatod szerintem. Nekem 10-11 dpon halvanyan latszott.
2014. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz jó a ruha sajnos. Biztos hogy átkéne alakítani. de akkor sem fog úgy állni ahogy kéne és kényelmes se lesz. Gondolom nem akarod leszorítani a pocakod...a legtöbb ruha meg ugye összeszorít hogy a legjobb formádban légy,főleg a fűzősek. Vannak direkt kismama esküvői ruhák amik teljesen szabadon hagyják a pocakot,nem szorítják le.
2014. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sem lesz igazán csinos.. bocsi.. Saját tapasztalat.. Nekem pont félidőben volt az esküvőm, átlagos testalkat vagyok, felpróbáltam egy hasonlót, és nagyon "formátlannak" néztem ki. Végül egy rövid, mell alatt húzott kismama esküvői ruhám volt, nem is volt drága, és abban észre sem lehetett venni! Mindenkinek tetszett! nézz körül az ilyenek között is! sok sikert!
2014. jan. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
èn lapos hassal kezdtem ès most 19+5 hkm vagyok ès kètlem hogy belefèrne nekem most is ugy hogy ne szoritsa ha ülök vagy valami.24 hetesen meg azèrt van hasa mär mindenkinek ältaläba.èn mell alati kötözös ruhät välasztanäk.
2014. jan. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem állna jól ez a fajta, olyat próbálj keresni ami mell alatt van megkötve, de jól néz ki akkor is ha esetleg nem vagy terhes. Nekem a Héjja szalonból volt a ruhám, először ezt próbáltam fel:

[link]


az ilyen típusú neked is jól állna, terhesen vagy anélkül is, ez minden alakra előnyös.

2014. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont egy éve ugyanez volt a problémám. Bár azóta sincs baba, én végül úgy döntöttem, hogy nem foglalom le a ruhát, maximum keresek tovább. Ja, és ez februárban volt. Jól tettem, a ruhát megtartották, de ha baba lett volna a dologban, akkor nem lett volna jó rám. Szerintem Az a ruha egy hét múlva is meglesz, ne izgulj!

2014. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én egyébként augusztusba választottam ki a ruhát, és szeptemberbe volt az esküvő.

A szalon tulajdonosa azt mondta, most már nem úgy van mint régen hogy fél évre előre le kell foglalni a ruhát. Egyrészt baromi kevés az esküvő, ki ment a divatból, másrészt ehhez alkalmazkodik minden szalon, nagy a kínálat, kedvezőbbek az árak, mobilisak, egy hét alatt átalakítanak minden ruhát.

2014. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!