Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugyan úgy volt mindjárt...

Ugyan úgy volt mindjárt 'megjön érzésed', amikor még nem tudtad hogy terhes vagy? Mensi előtt 1 héttel pl?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én minden hónapban ezt érzem és azt olvastam ha összejön a baba, akkor is érzeni fogom a mindjárt megjön érzést a nem várt előtt. Volt valakinek így?
2014. jan. 15. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én így voltam. Menszi szerü görcseim voltak, bár nem erősek, éppen csak annyi, hogy éreztem. Gondoltam is hogy meg fog jönni mostmár. Aztán jött a szagérzékenység és a szédelgés pár nappal nemvárt előtt, akkor már gyanús volt. Nemvárt napján teszt délután, rögtön erős pozi lett. Azóta már itt alszik mellettem a kis drága.
2014. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, csináltam is tesztet, de negatív lett, erre jól besoroztem bánatomban, másnapra sem jott meg, még egy tesztet rászántam, délutáni pisibol és láss csodát pozitív lett, és nem ártott a sor sem ( bár azt akkor már a baba kívánta csak én nem tudtam, egész terhesség alatt kívantam a sor ízét, szegény férjem hordta is hosiesen az alkoholmenteset és szolidaritásból o is olyat ivott), egészséges lett, mint a makk.
2014. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem vártam a babát (direkt nem védekeztünk, de abban a hónapban kb egyszer voltunk együtt) és emlékszem, hogy "szorgalmasan" jártam melóhelyen wc-re, mert mindig biztos voltam benne, hogy már vérzem :) Teljesen olyan érzésem volt, mint mikor megjön, csak épp nem jött...


Sok sikert! :)

2014. jan. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, olyan jó ezeket olvasni :) Remélem nálunk is hamarosan bekopogtat a gólya :)
2014. jan. 15. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem neha meg most is megjon erzesem van,pedig mar 15 hetes terhes vagyok,persze az elejen sokkal intenzivebb volt es folyamatosan ereztem.A mensi elott 1 hettel kezdodott kb es csak utanna 2 hettel merseklodott.
2014. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi neked is :)
2014. jan. 15. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!