Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 8 napja tartó alhasi feszülé...

A 8 napja tartó alhasi feszülés, gyakori vizelési inger lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Párommal mezeszem utolsó napján voltunk együtt,nem védekezünk mivel babát szeretnénk.Együttlétünk utáni,pár nap múlva észleltem ezeket a tüneteket,6 napra rá teszteltem,de negatív lett.Jelentkezett enyhe derékfájás,és enyhe reggeli,rövid rosszullét is,ami nem rendszeres.Kevés az esély ilyenkor teherbe esni,de sok nő fogant már meg menzesz napján.Orvoshoz sajnos egyenlőre nem tudok elmenni,mert külföldön lakok.Ismételjem meg később a tesztet?Felfázásra nem gyanakszom,nem csíp a vizelet,nincs rendellenes folyásom sem.Mit tegyek?
2007. okt. 9. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ezek a tünetek túl koraiak, mi is nagyon akartuk a kisbabát és voltak hónapok amikor félidőnél én is éreztem a mellfeszülést a hányingert de mégsem voltam terhes. A teszt is korai volt, szerintem légy türelemmel és ha nem jön meg legközelebb ismételd meg a tesztet. Próbálj nem gondolni folyton arra, hogy gyereket akarsz és meglátod sikerülni fog. Tapasztalatból mondom. Sok sikert!
2007. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teszt csak a menzesz késésekor mutatja ki a terhességet ugyhogy az szerintem is korai volt. Tudom hogy ez mosz nem egyszerű de várnod kell és ha egy-két napot késik akkor csinálj egy tesztet. Ha terhes vagy akkor már biztos kimutatja majd. Sok sikert!
2007. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Ismereteim szerint a gyakori vizelési inger csak akkor jelentkezik, ha a baba nyomja a húlyagot. De javitsatok ki ha tévedek. Nekem a 4. héten sem volt jelentős tünetem, pici hasfájás, pici hányinger, semmi több. Ez teljesen nő függő.
2007. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Gyakori vizelési inger lehet terhesség jele, de csak később. A felfázásnak viszont tünete. Nekem feszül a hasam alja, de csak akkor ha nyújtózkodom (5 hetes terhesen). Tesztet én csak akkor csináltam, amikor kimaradt a mensesem, pozitítv is lett. Sok sikert a próbálkozáshoz. Ne akard nagyon és összejön.
2007. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az első hónapok idején általános jelenség a gyakori vizelési inger. Ezt a növekvő méh nyomása és az alhasi vérbőség okozza. Szerintem később ismételd meg a tesztet.

Sok sikert és drukkolok.

2007. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!