Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy tudod, hogy...

Van olyan, hogy tudod, hogy hány hetesnek kellene lennie, mégis kisebbnek mérik?

Figyelt kérdés
Tudod, hogy mikor jött meg utoljára, tudod, hogy mikor fogant és mégis kisebbnek mérik, de aztán minden rendben lesz. Lehet, hogy elmúltam 8 hetes, tudom, hogy középidőben fogant 26-30 napos ciklussal (14. napon) és mégis 7 hetesnek méri? (Még nem volt szívhang) Ikrek. Vannak babák, kisebbek és nincs szívhang. Lehetséges, hogy a beágyazódás kicsit elhúzódott, később indult be a fejlődés? Előfordult már valakivel ilyen?
2014. jan. 18. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem a 10. hétig kisebbnek mérték a fiam. Utána a 18. héttől már mindig 2-3 héttel nagyobbnak mérték. 38. héten született 5 kilóval. :) Behozta, sőt... :)

Boldog babavárást és jó egészséget kívánok! :)

2014. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pontosan így jártam egyszer, még a két petezsák is stimmel. Annak nem lett jó vége. Kívánom, hogy nálad máshogy történjék.
2014. jan. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz, hétfőn hívom fel a korházat és megpróbálok kikönyörögni péntekre egy uh-ot.
2014. jan. 19. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy és megteheted, jószívvel ajánlom a Kárpát utcai Hepinet UH rendelőt!
2014. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Angliában élek. De azért köszönöm az ajánlást. Magán uh-on voltam, mert itt csak 12 hetesen van az első. Volt már egy vetélésem, nem is fejlődött ki az embrió, 5-6 hétig csak egy üres petezsákot hordtam a szívem alatt. Ezért mentem el most magán uh-ra, de most meg kifejlődött a baba, de úgy tűnik, nem akar beindulni a szive. Még nem adom fel, jövő héten kiharcolok egy uh-ot.
2014. jan. 19. 18:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, velem volt ilyen és vetélés lett a vége :( Kívánom, hogy Nálad másképp legyen!
2014. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És utána még voltak tüneteid, mert nekem most kezdenek visszatérni. Meg érzem a méhem. Szinte fáj.
2014. jan. 19. 18:29
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: nekem voltak tüneteim, de nem olyan erősek. A mellem érzékeny volt nagyon. Nem is számítottam problémára, mert nem éreztem semmi rendkívülit, nem volt görcs, vérzés. Egyszerűen nem fejlődött szépen a maga ütemében. Két UH-n voltam, a 6. hét végén megállapították a terhességet, de nem volt még szívműködés, azt mondták, alig 5 hetes, később fogant (bár én tudtam, hogy nem). Aztán rá 2 hétre majdnem ugyanez volt a helyzet, nem nőtt, nem volt szívműködés. Az orvos azt mondta, meg kell szakítani a terhességet.

Hamar teherbe estem megint és szerencsére most ügyesen fejlődik... Azt mondják, az előbbi genetikai hiba volt, nincs mit tenni, és ez gyakori dolog :( Engem megviselt :(

2014. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most nekem szurkál a hasam néha, meg a hüvelyem.
2014. jan. 20. 15:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: írj majd, hogy mit láttatok az UH-n!
2014. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!