Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. DPO,14 sikertelen hónap,...

10. DPO,14 sikertelen hónap, általában pesszimista nő vagyok - most mégis úgy érzem, hogy sikerült. Hülye vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondom, hogy nem sikerült (nem csak baba, mindenben ilyen vagyok) mert nem szeretek koppanni. Önvédelmi mechanizmus.

Azért írom most ki a kérdést, hogy kiírjam magamból... tényleg úgy érzem, hogy ebben a hónapban sikerült....

Tudom butaságnak hangzik, lehet hogy nem kellene áltatom magam.



2014. jan. 18. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy buta és lehet, hogy sikerült.

Viszont ha állandóan úgy állsz neki, hogy úgysem sikerült, az önbeteljesítő jóslat is lehet, bevonzhatod a rosszat!

2014. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam. Én MINDEN hónapban úgy kezdem, miután megjön (mondjuk a 2. ciklusnapon már tudok ilyen pozitív lenni) hogy ez lesz a mi hónapunk. De aztán 1 héttel a nemvárt előtt már tudom, hogy nem sikerült... lehet, hogy butaságnak hangzik, de érzem, hogy na most se sikerült. Nem szoktam teszteket ellövögetni (pedig PCO-s vagyok, és bár tudok következtetni a hőmből, de van hogy 16 napos a luteális fázisom és nem 13-14), meg jeleket figyelni (mert sajna nekem a mensivel jönnek a jelek mindig, tök felesleges).

De most valahogy minden más...

No, akkor most alkalmazom a vonzás törvényét: TUTI SIKERÜLT! :)

5 nap múlva kiderül...

2014. jan. 18. 15:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm a választ!
2014. jan. 18. 15:05
 4/7 anonim ***** válasza:
végül sikerült? :)
2014. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen :) Köszi az érdeklődést! 33 hetes vagyok, kisfiú lesz.
2014. nov. 14. 11:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja de ugye nem abban a hónapban :)
2014. nov. 14. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:
gratuláálok :))) Könnyű szülést kívánok! :)
2014. nov. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!