Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan terelhetném el a...

Hogyan terelhetném el a gondolataimat a teherbeesésről?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, ha "feladja", másra koncentrál, összejön.


Nekem a doki hasi ultrahangon, a 12. napon nem látott tüszőt a méhstimuláció ellenére (3.clostis hónap)....nem tudok semmire sem figyelni..itt ülök a gép előtt, a bőgés határán....:( lehet egy másik dokit kellene keresni. A magánorvosom nem akarja az ultrahangos követést, egy kolléganőm intézte el egy rendelőintézetben a vizsgálatot....:( nem hiszem el...újabb kidobott hónap. Utálom, hogy már csak erről szól az életem, de nem tudok másra gondolni. :(


2009. dec. 3. 13:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem, azóta jobb a kedved!

Szerintem a kérdésedre a válasz az, hogy sehogy:)Ha egyszer valaki szeretne babát, általában, előtte elmegy dokihoz, hogy minden oké-e. És a doki elmondja, hogy számolj középidőt, vegyél ovutesztet, igyál teát, szedjél vitamint, stb. És ha ezek közül csak egyet is csinálsz, képtelenség nem oda figyelni vagy elterelni... Bár ez az én véleményem. A legtöbb ismerősünknek úgy jött össze, hogy már elegük lett:)

SOK SIKERT!!!!!!!!!!

2009. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!