Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első hónapban tényleg...

Az első hónapban tényleg lehet "menstruálni"? Van közületek valaki aki vérzett de mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy megoszlanak a vélemények arról hogy létezik-e terhesség alatt is vérzés vagy menstruáció főleg az első hónapokban, de én konkrét dolgokra lennék kíváncsi :) Nagyon hálás lennék ha valaki megosztaná velem ha volt ilyen vele.
2014. jan. 21. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
igaz nem velem történt meg, hanem egy ismerősömmel, de igen.. létezik ilyen... neki még 3 hónapig megjött... igaz nem volt olyan sok és 1-2 nappal rövidebb ideig tartott, de volt neki vérzése.. :)
2014. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menstruálni nem lehet terhesség alatt. A menstruáció az amikor az mnyh leválik és ezért vérzel ha ez megtörténik nem lehetsz terhes. Másmiatt előfordulhat menstruációra emlékeztető vérzés, de akkor azonnal orvoshoz kell menni.
2014. jan. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :)

Érdekes. Ma voltam orvosnál aki megállapította hogy terhes vagyok, viszont menstruáltam. Azt mondta ez nem meglepő. A baba amúgy jól van :)

2014. jan. 21. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez igen! Gratulálok! :)

Megírnád milyen volt az a "menstruáció"? Olyan volt mint máskor? Élénk, piros vér volt, esetleg nyálkás is? Mekkora a baba vagy még csak petezsákot látott az orvos? Bocsi hogy ennyit kérdezek, de lehet én is így jártam most... Köszönöm, ha megosztod velem!

2014. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia! :)

A vérzésem ugyan olyan volt mint minden menstruációkor. :) Még alvadt vér is volt benne ezért biztosra hittük hogy a picibabánk elment :( Hát kiderült hogy nem :) Illetve annyi hogy csak 4-5 napig tartott. Nekem meg általában 6 napig szokott. Kívánom neked hogy legyen kisbabád most ha azt szeretnéd :)

2014. jan. 22. 13:37
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj az kimaradt hogy igen csak petezsákot látott, 5.-én megyek vissza :)
2014. jan. 22. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ! Igen, szeretnék kisbabát! :) Jó egészséget nektek! :)
2014. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!