Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi tünet a...

Lehet terhességi tünet a gyomorégés és a többi?

Figyelt kérdés
5Nap múlva lesz esedékes a mensim.A melleim.ugyan úgy fájnak,mint ahogy ilyenkor szoktak,talán egy icipicit intenzívebben.A gyomorégést eddig sosem tudtam milyen lehet,bármit ehettem,semmi bajom nem volt.Tegnap ittam egy kis bort,aztán néhány órával később ettem lecsót,ami nagyon be tett a gyomromnak.Ma paradicsom szószos tésztát csináltam,szintén gyomorégés lett a vége.Illetve a párom ma rám szólt,hogy nem szoktam ilyen sűrűn enni,mi van velem... az alhasam is szurkálgat,de tudom,az szintén lehet mensi jel.Igazából csak azt szeretném tudni,hogy reménykedhetek?mindent megadnék egy babáért.A párommal nem védekezünk,viszont nem megy el bennem,persze tudjuk,hogy ez nem védekezés!szeretne már ő is,csak egyenlőre még egy kis gyűjtögetés folyik... :)
2014. jan. 26. 04:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve az idegi állapotom a tetőponton,nagyon nehezemre esik kedvesnek lenni a párommal is,aki szegény semmiről nem tehet és ehhez még csatlakozik sűrűbb a szokottnál,mennyiségben pedig egy kicsit több,fehér színű folyás...
2014. jan. 26. 04:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet bármelyik, de szerintem inkább csak nagyon szeretnéd és beképzeled.
2014. jan. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez meg nem terhesseg, plusz ha meg is szakitjatok, akkor meg nehezebben hiszem. Mi mindig igy vedekeztunk, soha nem lettem terhes, csak amikor akartuk.
2014. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem elsö gy.egesi tünetem 2 honaposan volt.Szerintem csak bekepzeled.
2014. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel én is terhes lehetek, aki nem sexelt jó idelye...

Ha elmarad a menses, és vannak tünetek, akkor lehetne reménykedni, de így, ez a menses előjele is lehet

2014. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És mit gyűjt a párod?!
2014. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tünetek menstruäcio elött????

Egyre több ilyen kerdest olvasok...."Tegnap voltam együtt a pasimmal,ma pedig emelygek"

Eddig akarkivel beszeltem, az elsö 6 hetig nem is volt semmilyen tünete.Nekem sem.Nemhogy menstruäcio elött.

2014. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!