Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Viszketo mellek, erzekeny...

Viszketo mellek, erzekeny mellbimbok, alhasi fajdalom (nem nagy intenzitasu) okozhat e mind ilyet a fogamzasgatlo tableta vagy benne van a terhesseg?

Figyelt kérdés
1 honapja h nem szedek fogamzasgatlot, mellette mindig nagyon fajtak a melleim, olyanok voltak mint a ko, nem lehetet hozza erni. Januar 8an volt utolso menzeszem, azota egyutt voltunk parommal 17tol egesz mostanaig. Az ovu szerint 22en volt positive h baba legyen a dologban. De ha minden igaz, korabban volt peteeres, mivel ereztem h bele bele szurkalt az oldalamba, de lehet tevedek. 4 napja h veszek meg annyira viszketnek a melleim, a bimbok es annak udvara nagyon erzekeny lett, es kb 3 napja jott az alhasi fajdalom.
2014. jan. 26. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég korai még a tünetek megjelenése, és tudnod kell, hogy bár közvetlenül a foggátló szedésének abbahagyása után nagyon gyakran esnek teherbe, és gyakori az összevissza ovuláció is, a hormonok is borulnak egy picit, és ez okozhatja minden tüneted.
2014. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom valaszod. Szoval gondolod hogy inkab hormon zavar lehet a dologba mint a terhesseg?
2014. jan. 26. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy terhesség-e nálad, viszont nálam pont így volt 2 éve.:) Január 8-án volt meg nekem is. Január vége felé már jelentkezett megint a mellfeszülés, ezerszeres erővel és rózsaszín bimbókkal, kegyetlenül fájtak. Mivel nekem nem volt rendszeres a mensim soha, volt, hogy jó tizenpár napot is késett, így 3 hét késés után mentem el dokihoz, akkor már 6+4 hetes terhes voltam, február 25-én.:)
2014. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kifelejtettem, hogy a jobb petefészkem is állandóan szurkált, kb. 3 hónapos terhességig. Bár te alhasi fájdalmat írtál, nem tuti, h erre gondoltál.
2014. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kedves utolso, igen, alhasi fajdalman ertelmeztem a szurkalast/lasokat. Nagyon szeretnem/szeretnenk a parommal h baba legyen a dologban, igy hat csak remenykedni tudunk.

Nemtudom, kivanom a mogyorot nagyon, hol ott nem szerettem, az agybol ugy maszok ki reggelente mint a csipas macska mikor dolgoznom kell menni, olyan ehes vagyok vmikor h kepes vagyok olni a kajaert, estere meg ugy kipufadok, mintha 4 honapos terhes lennek... Lehet csak a hormonjaim jatszanak velem, vagy a kozelgo menzesz. Nemszeretnem magam nagyon bele elni, mert nem szeretnek csalodni. Alitolag Februar 5en kine megjonnie, hat meglatjuk, de koszonom szepen a valaszokat nektek. :)

2014. jan. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!