Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba lehet? Akinek van ilyesmi...

Baba lehet? Akinek van ilyesmi tapasztalata, kérem ossza meg velem.

Figyelt kérdés
Január 11-én napra pontosan Megjött a menstruációm.Fájt,ahogy mindig előtte a mellem,de amint Megjött elmúlt.Ami furcsa volt,hogy csak 2 napig tartott,azután pedig 3 napig barnás csipp-cseppek csak.A peteérésemnek tegnapra,mára van az ideje.De viszont a melleim,illetve inkább csak a mellbimbómhoz már 4-5 napja nem lehet hozzáérni,annyira fájnak.Szedem a femibion 800 vitamint.Peteéréskor,illetve inkább előtte fájhat így a mell,vagy a vitamintól?Tehát a lényeg,hogy mikor Megjött,elmúlt a mellfájdalom,de rá egy hétre újra kezdte.Régóta szeretnénk babát,kaáliba járok,most mennék februárban laparra.Volt valaki így?

2014. jan. 26. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legokosabb, ha tesztelsz, mert a rövidebb vérzés lehet akár beágyazódás is, a feltünöen érzékeny mellbimbó viszont a legtöbbször terhességet jelent. Biztosat csak a teszt illetve az orvos tud mondani.
2014. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 FKKTorp ***** válasza:
Szerintem is tesztelj mindenképp. Nekem 4napig volt időben vérzésem, majd mivel az 5.nap nem volt semmi, a 6.nap reggel teszteltem és pozitív lett.
2014. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,gratulálok a babához😊.Tudom,hogy tesztelnem kell.Még most sem értem ezt.Megjött a mensim,elmúlt a mellfeszülés,ami visszatért.Ami még furcsa,hogy a hasamban olyan érzés van,mintha állandóan tele lenne,mintha fel lenne puffadva.
2014. jan. 26. 23:38
 4/12 FKKTorp ***** válasza:
Ezek mind lehetnek a terhesség tünetei.
2014. jan. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Velem pont így volt, 2 éve januárban.:) 8-án megjött, késve, mint mindig, de rendes volt, a mellfájdalmak is gyakoriak voltak előtte. Aztán január végén újrakezdődött a mellérzékenység, és február közepén is még tartott, akkor derült ki, hogy babát várok. A különbség a menstruáció előtti és a terhességi mellérzékenység közt az volt, hogy mikor már várandós voltam, rohadtul fájtak a bimbóim, de kegyetlenül és kirózsaszínesedett a vége, ahol a tejci jön. Remélem neked is összejött! :)
2014. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező örülök hogy ezt a kérdést tetted fol kérdésnek :)) mert nekem is ilyesmi problémáim vannak csak annyit hozzá teszek, hogy nekem késik is a menstruáciom, dec 28.án volt meg utoljára es es ahogy számolom ez a mai napom a 31 nap, es még még sem menstruálok!! kivi vagyok az eredményedre hogy babát vársz e??? majd ird meg létszi
2014. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A babához Neked is gratulálok😊 Olyan jó lenne,ha nálam is így lenne.Ennyi sok hónap sikertelenség után.Ami engem illet,még mindig nem csináltam tesztet.Ez lehet picit furcsa,de sajnos az idők alatt annyi fájdalmat,és szomorúságot okozott a teszt,hogy nem mertem.Az idő sürget,hiszen a laparoszkópia februárban lenne.Úgyhogy ha Félek is,de kell.A mellbimbóim még Ugyanúgy fájnak,hol gyengébben,hol erősebben.Kedves utolsó,Te teszteltél már?
2014. jan. 28. 19:54
 8/12 anonim ***** válasza:
18:22 vagyok , (Erika) nagyon szomoruan olvasom a válaszodat, de ne ad fel es kitartás, Kivánom neked hogy babás legyél már most !!mivel a feltett kérdésben vannak terheségi tuneteid :)))van esély a dolognak szerintem most:))megértem hogy félsz tesztelni, de sztem várjj egy picit es ha több terheségi tünet jelentkezne csak akkor probálkoz tesztel én a Clear blue digitális tesztet javaslom , mert az pontosan megmutatja kb hány hetes lehetsz!! Még én sem teszteltem megvárom még ezt a 2 napot es ha nem jönne a piros napjaim akkor tesztelek !!MERT ÉN SEM ÉLEM MAGAMT BELE A TERHESÉGBE !!!szép napot neked!! es ne szomorkodj !!
2014. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,amit írtál,kedves vagy.A mai nap már a mellem oldala is fáj ,Ennyi a változás.Írd ám meg mi lett a teszted eredménye,kíváncsi vagyok és szorítok.
2014. jan. 29. 15:18
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma csináltam nem olyan régen egy tesztet,de sajnos negatív lett.Igaz nem első vizeletből.
2014. jan. 30. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!