Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha vékony a méhnyálkahártyám...

Ha vékony a méhnyálkahártyám arra fog adni valamit az orvos?

Figyelt kérdés

29. ciklusnapomon decemberben azt írta a papíromra, hogy "vékony endometrium"... Konkrét mm nincs jelölve, tudja, hogy babát szeretnénk, nyáron volt egy missed-em, amiatt kezdtem el járni hozzá, a kivizsgálások miatt, első alkalommal azt mondta, a tüszőt látva, hogy a teherbeeséssel nem lesz probléma.

Már 5 hónapja nem védekezünk, előszór 2 hónap alatt lettem babás.


2014. jan. 29. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
E vitamint szedj, az jó erre a problémára.
2014. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amúgy már 2. hónapja szedem a méhpempőt, 5 hónapja a Gravidát és most kezdtem el Avivázni. Volt olyan hónap, hogy beszedtem 400 mg E-vitamint is. Amire a dokim azt mondta, h humbuk, már, hogy az E-vitamin..., hozzá kell tennem, egy nagyon jó hírű, elismert orvos a környékünkön.
2014. jan. 29. 13:17
 3/10 anonim ***** válasza:
E vitamin. Mást nem nagyon tehetsz, ah az orvos nem ír fel semmit. Nekem is volt egy missed ab, az a terhesség második hónapban sikerült, most meg, amióta újra próbálkozhatuink 7 hónapja nem jön össze. pedig egészségesek vagyunk, végigcsináltuk a kivizsgálásokat. méhpempőzök én is, plusz folsav és E vitamin. az orvosom szerint ez is bőven elég, és csak legyen türelmes. csak hát, egy könnyen összejött terhességgel a hátam mögött így a 7. sikertelen hónapnál már egyre türelmetlenebb vagyok.. Amúgy hallottam a gólyaorrfű teáról meg a gyöngymenta (macskamenta) teáról, hogy az segíthet a tehetbeesésénél. Meg hogy ovutól a következő menziig jó a palástfű tea (a ciklus első felében nem, mert gátolhatja a tüszőrepedést) Nézz utána, hátha...
2014. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál, nagyon kedves vagy, hogy ilyen részletesen írtál nekem a témában.

Az E-vitamint milyen mennyiségben és a ciklus mely' napjain szeded?

Én még Gyuri bácsi teáiról olvastam, baba váró csomag néven lehet kapni, 16000 Ft-ba kerül, azt még lehet megpróbáljuk, ha most sem sikerül.

A 7 hónap az pontosan mit jelent? Összesen annyi ideje próbálkoztok, vagy ebben benne van még a missed utáni, általában 3 hónapos, pihenő is? Nekünk ez a 6 hónap és a missed utáni 2. menses óta nem védekezünk, tehát lényegében már 4 hónapja nem sikerül, február végére az 5. lesz.

2014. febr. 1. 09:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Én napi egy E vitamint veszek be. 10 mg, ezt írja rajta, De vigyázni kell ezzel is, mert ha túlvastagodik a hátya, akkor meg azért nem tapad meg.

A műtét utáni és a 3 hónapos várakozási idő után júlisban kezdünk próbálkozni újra, és igen, tavaly július óta nem jön össze. Pedig az első terhesség a második hónapban összejött. Szóval az újrapróbálkozástól számítva a 7. sikertelen hónapban vagyunk...

2014. febr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én 400 mg-ot szoktam bevenni. :/ Elég nagy különbség van a kettő adag közt... Akkor már Ti is nagyon régóta vártok a babára.

Jártál kivizsgálásokon esetleg?

Amúgy neked a dokid állapította meg, hogy vékony a méhnyálkahártyád?

2014. febr. 1. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, régóta... Mindent összevetev, beleszámolva a vetélést is, akkor már több mint egy éve várunk a babánkra. A kivizsglásokat végigcsináltam (genetika, hormon, vér, fertőzések) Mindent rendben találtak. Azt mondják, h legyek türeles. Csakhogy mindig jókor is együtt vagyunk, és ugyebár akkor egészséges pároknál fél éven belül össze kellene jönnie. Nem is értem, hogy miért van az, h egyik rögtön összejön, a másik meg akár éveket várat magára.
2014. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jah, és csak ilyen E vitamint adtak a gyógyszertárban, de lehet, h elég is, mert ezt csak a saját szakállamra szedem. A doki semmit se mondott.
2014. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! Mielőbbi babásodást kívánok! :)
2014. febr. 2. 18:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! kb 2 éve h kiírtad ezt a kérdést, csak kíváncsi lenék hogy sikerült e azóta a terhességed? És adott a doki vmi gyógyszert csak ittál valami teát végül?
2016. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!