Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fűtőtest mellett hagyott...

Fűtőtest mellett hagyott teszt okozhat pozitív eredményt?

Figyelt kérdés
Lehet nagy hiba volt, de a radiátor feletti ablakpárkányra tettem mindig száradni a tesztet és úgy néztem meg mindig az eredményt. Kb 2-3 tesztem pozitív volt. Ma reggel nem oda tettem le, hanem a fürdőben hagytam egy törülközőn és teljesen, full negatív lett a teszt. :( Úgyhogy nagyon elvagyok keseredve. Lehet hogy az előzőek is csak azért lettek pozitívak mert a radiátor felett voltak? Lehet hogy hülyeségnek hangzik,de másra nem tudok gondolni.
2014. jan. 30. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
tudtommal a radiátor nem áraszt magából terhességi hormont...
2014. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

vagy a negatív azért lett negatív mert törölközőre tetted. olvasd el a tájékoztatót, tiszta, száraz, nem nedvszívó felületre tegye, esetleg benne van a vízszintes is. lehet azért lett negatív, mert a törölköző leszívta a vizeletet, mielőtt bármit mutatott volt.


az elsőnek igaza van, radiátor miatt, meleg miatt nem fog hamis pozitívat mutatni. mindegyik teszt egyforma? egy napon csináltad őket? késik már? a pozitív mennyire volt pozitív?

2014. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen sajnos erre nem figyeltem hogy ne nedvszívó felületre tegyem :(

Igen, mindegyik teszt egyforma x-epil teszt volt. 2 nap különbséggel csináltam őket. Halvány volt az első teszt ugyan de könnyen kivehető, messziről is látható volt. Nem, még nem késik.


Az első hozzászólónak üzenném ha nem tudsz normálisan emberségesen válaszolni akkor ne tedd. Illetve igen, orvos ismerősömet most kérdeztem, igenis befolyásolhatja a hő ahogy szárad. Nem lett volna szabad oda tennem. De azért jól megmondtad köszi ;-)

2014. jan. 30. 21:23
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Akkor eleve miért nem azt az orvos ismerőst kérdezted meg legelőször mint itt kérdezősködsz, mikor tudod h, van aki szeret poénkodni. Teljesen felesleges a felháborodásod, pláne így, h körbe vagy véve diplomásokkal akik értenek is hozz ;)
2014. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

És a nagyon okos orvos ismerősöd mondta azt is, hogy a filctoll is befolyásolhatja, ha rajzolsz vele a tesztre második csíkot?


Ugyan már...

2014. jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hali.en is jartam igy mint te es rajottem h igen befolyasolja a meleg.vagyis szellem csikos halvany sajnos.remelem tudtam segiteni.
2014. jan. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tedd fel ide a tesztek fotóit, megnézzük!!!!
2014. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem jogos a felháborodásom??? Évek óta várunk babára és végre úgy nézett ki hogy sikerült és nem tudom mikor voltam ilyen boldog, majd 3 teszt után egy negatív és megkérdezem hogy lehet-e ilyen és valaki jót poénkodik a helyzetemen. Szerinted nincs így is elég bajom?????? Olyan okos vagy te is hogy az eszedbe sem jut ahogy a hő hatására igenis elszíneződhet a teszt csík. Már értem miért lett halvány pozitív.

És azért kérdeztem meg itt, hátha valaki járt úgy mint én.

Úgyhogy marha okosak vagytok, de remélem egyikőtöknek sincs gyereke, mert akkor sajnálnám őket!


A többieknek nagyon szépen köszönöm! :)

2014. jan. 31. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:

sokat segitene,ha tennel fel kepet.

a melegtol nem lesz pozitiv.en is tettem ilyen hely kozelebe,megsem lett az.de az elofordul,hogy valami elindult,de megszakadt es ezert nem erosodik a teszten a csik.erdemes lenne egy uj tesztet csinalnod,most se melegre,se torolkozore ne tedd!szorittok!

2014. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, én is hasonlóan jártam, mondjuk én egyből a radiátorra tettem sok eszemmel :) Halvány pozitívak lettek. Aztán egy akkor is, mikor nem volt hő közelében. A többi fajta mind negatív, akár radiároton,akár nem. Amúgy szerintem valami hibás széria fut ki az X-epilből, több ilyen kérdést olvastam. Amit ma vettem,az már full negatív.
2014. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!