Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen fajta ez a teszt és...

Milyen fajta ez a teszt és hol lehet kapni? Esetleg ehhez hasonlót? Emlékbe szeretnék egy szép pozitív tesztet eltenni.

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm!


2014. febr. 3. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Tegyél el Clearblue tesztet azok is ilyen műanyagok!

De van sok műanyag teszt (google)

pl: http://www.youtube.com/watch?v=YtGxzlwRgeM (ezeken ott a márka is)

De gabriel ,gravi hcg is műanyag...

2014. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lienah ***** válasza:

Csak ehhez nagyon hasonlót tudok, nekünk az van elrakva.

Clearblue néven fut, nézz utána neten, szerintem ugyanennyire "szép".

26+3hkm

2014. febr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a Pregnancy is műanyag, kupakos, patikában lehet kapni, 1000-1300 Ft.
2014. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez is szép:

[link]

2014. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kupakos tesztekről elhalványodtak a teszt csíkok. :( Szinte nem is látszott egy hét után. Viszont az első tesztem egy X-epil volt, igaz, hogy az kicsi, és nem is kupakos, de a csík 4 év után is tökéletesen látszik! :) Ezt ragasztottam be annak idején a babkönyvbe, teljes felületén cellux-szal.
2014. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de ha már mindenképp szeretnél emlékbe elrakni egy tesztet (bár nem tudom, hogy miért jó ez), akkor már nem inkább azt kellene elrakni, ami először pozitív lett? Az nem inkább emlék, mint egy olyan teszt, amit csak azért pisiltél le, hogy eltedd emlékbe? Nem az első tesztnek van értéke, amikor kiderült, hogy anyuka leszel? Számomra sokkal fontosabb lenne ez, minthogy szép legyen.
2014. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csatlakozom az utolsóhoz!

Nekem is az első tesztek vannak eltéve a gyerekeknél,igaz nem szépek..

X-epil,és hasonlóan tettem el én is őket.

Az elsőnél kazettás,az tényleg nagyon halvány,már szinte nem is látszik.

2014. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az elsők vannak eltéve, bár én eleve műanyagot vettem, de ha tesztcsík lett volna akkor azt teszem el!
2014. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem én mit akartok mondani... Talán mégsem kellene eltenni. Lehet marad az első gondolatom, apával csinálok egy digitálisat (mártós részt persze egyedül), izgalmas 2-3 perc lehetne... Meg várakozás közben nézhetném az arcát. :)
2014. febr. 3. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!