Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes már tesztelni,...

Mikor érdemes már tesztelni, ha pontosan tudom, mikor volt peteérésem?

Figyelt kérdés

Egy nap híján 2 hete, hogy picit barnáztam csütörtökön. Szombaton pozitív volt az ovuteszt, nagyon erősen. (délután iszonyú erős pozitív volt, este már negatív)

Szombaton és vasárnap voltunk együtt. Következő vasárnap (vagyis 8 napra a pozitív ovuteszre)megint icipici barnázás. Vagyis ma vagyok a pozitív lh teszt utáni 10. napon. Ma reggel teljesen negatív volt.


2014. febr. 4. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a pozitiv ovu teszt után pontosan a 10. napon lett pozi a tesztem :)))) bár bőven a 3 perces határidő után :))) de igaz volt.
2014. febr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted nagyon halványan látni kellene már valamit? Bárhogy nézem, egy kis árnyék sincs
2014. febr. 4. 11:19
 3/7 anonim ***** válasza:
A mostani barnàzàs lehetett beàgyazódàs. Ha több teszted is van; akkor reggel tesztelhetsz egyet. Ha baba van akkor talàn màr mutatja . Ha negatív akkor a következő teszttel vàrd ki a nemvàrt napjàt! Drukkolok!
2014. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen erősségű teszttel próbálkozol!


25-össel aztán próbálgathatod napestig, akkor se fog semmit mutatni 10 dpo-n!

2014. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

10-es teszttel próbáltam.

Nem tudom mikor van a nemvárt... ( Még szoptatok, a szülés óta nem jött még meg, ez az első peteérésem.) Így csak ahhoz tudok számolni, hog ypontosan tudom, mikro volt pozitív az ovutesztem.

2014. febr. 4. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:

nem törvényszerű, h már látnod kéne valamit,van akinek a kimaradás után mutatható csak ki.

A pozi ovu teszt után kb 12-14 napra kellene megjönnie elvileg.szvla abbol már tudsz következtetni :)

Drukkolok.

2014. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még 10es érzékenységű tesztel is várd ki az ovu utáni 14.napot.
2014. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!