Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó helyre húzta...

Szerintetek jó helyre húzta be a ciklus.hu? Sikerülhet ilyen cikk-cakkos görbével is a baba?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 4. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én válaszolni ugyan nem tudok a kérdésedre, de gondoltam írok, mivel kicsit hasonló a görbénk. Azt sem tudom valóban volt-e tüszőrepedésem... Az esély meg van persze, hogy ilyen görbével is teherbe eshetünk. Csalódott és szomorú vagyok, mert egyre kevésbé hinném, hogy sikerülhet... :(

Drukkolok Neked, és kérlek majd írj a fejleményekről!

[link]

2014. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mostanság sokat elemzem a görbéket mert nekem is ebben a hónapban nagyon furán alakul.Szerintem sikerülhet mivel 100x rosszabb görbével is estek teherbe.

Az enyém így alakul:

[link]

2014. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hát én is egyre kevésbé tudok már reménykedni. A hőmérőzést elkezdtem kicsivel több mint fél éve, és semmit sem okosodtam és tanultam meg a testem működéséről. :(

Ez az utolsó hónapom és abba hagyom a hőmérőzést...

A további fejleményeket majd megírom, meg ti is írjátok meg légyszíves, hátha sikerül ilyen hővel valamelyikünknek. :)

2014. febr. 4. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem sikerül nekünk,de még a peteérésem se volt meg.Sajnos 33 napos ciklusaim vannak,most kezdtem a 4 clostys hónapomat és egy kicsit megspékelem egy kis cickafark+palástfűvel hátha...nagyon rég várunk a babára...

Viszont szerintem Neked a 15 nap volt a pé-d.Meg ha jól látom 12-re nem várod.Szurkolok nagyon :)

2-es voltam

2014. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nálatok, hogy alakulnak a dolgok?

A ciklusom 26. napján vagyok.

Itt a görbém.

Várom a jelentkezéseiteket. :)

[link]

2014. febr. 9. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!