Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is nagy étvágyat...

Másnak is nagy étvágyat csinált a terhesvitamin? (femibion 800)

Figyelt kérdés
A babával próbálkozunk Kb. 2 hete szedtem, de csak 2 naponta a femibion 800at. Azóta állandóan éhes vagyok, szó szerint korog a gyomrom. Reggel felébredek és megakarok halni éhen, holott máskor 10 ig kibírtam hogy ne egyek. 18:00kor szoktunk vacsorázni, de mostanában nem bírom ki addig, azelőtt meg ettem délben és utána csak du.6kor. Nem tudtok másra csak a vitaminra gondolni hogy az okozhatja. Más tapaszt ilyet? Azért ezt a vitamint választottam mert pl. az elevitről meg a gravidáról is azt írták hogy hányingert okoz.

2014. febr. 5. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

én az elevitet szedtem, amiben minimális a vas, ami leginkább felelős az émelygésért. Nem is volt hányingerem egyszer sem hánytam.

Éhes sem voltam tőle, 3 hónappal azelőtt kezdtem szedni, hogy megfogant a baba, de zabálás csak az első tünetek után jött rám, előtte 3 hónapig nem volt nagyobb az étvágyam. Én is két naponta szedtem egyébként.

Szerintem próbálj ki esetleg másikat.

2014. febr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen napszakban veszed be ? Én csak a terhesség alatt szedtem, igaz gravidát,de én este, lefekvés előtt vettem be. Így hányingert sem okozott, és falási rohamaim se voltak.
2014. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Femibiont szedtem végig, nem okozott nagyobb étvágyat, teljesen normális mennyiséget híztam a terhesség alatt.
2014. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az éhség a B vitamintól van, az hozza meg az étvágyat. Nézd meg, hogy van-e benne b vitamin és ha igen, akkor az is lehet ludas.

Az émelygés pedig akkor van, ha a zsírban oldódó vitaminokat éhgyomorra veszi be az ember, a terhesvitaminban pedig ilyen is van, ezért ajánlatos közvetlenül evés után bevenni és akkor nem hányja ki az ember.

2014. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Főétkezés közben veszem be sok hideg folyadékkal ahogy rá van írva. Igen olvastam hogy a B vitamintól lehet, de megnéztem ezt és az Eleviet is és szinte ugyan annyi B vitamin van ezekben a terhesvitaminokban. és még az a fura hogy csak 2 naponta veszem be és pl. ma pont nem veszek be és mégis éhes vagyok. Ebédeltem de úgy érzem laktam jól. Reggel úgy keltem hogy majd éhen haltam... nálam ez nem volt így...
2014. febr. 5. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj áttérni az 5 ször keveset enni módszerre. Nálam ez bevált, mert egy kis hormongond is adódott, ami nem vészes, de mivel a pajzsmirigy háromóránként termel hormont, nekem azt mondták, hogy étkezéssel jól lehet szinten tartani. ne teljen el két étkezsés között 5 óra hossza, és figyelj, hogy lassan felszívódó szénhidrátot, rostos ételeket egyél. kerüld a cukrot, mert az hirtelen jóllakat, de nagyon gyorsan le is bontja a szervezet és gyorsan éhez leszel megint
2014. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megfogadom a tanácsodat :)
2014. febr. 5. 23:17
 8/8 zabmester ***** válasza:
Én ezt nem tapasztaltam. Két hete kezdtem el szedni, jövő hónapban kezdünk majd csak próbálkozni, de gondoltam, addig is jól jön a plusz vitamin. Én nem tapasztaltam, hogy nagy étvágyat csinálna, pedig én aztán tudok enni elég rendesen, meg amúgy is tartottam tőle, hogy elkezdek hízni, így, hogy a cigit is teljesen letettem, de semmi, sőt, ha belegondolok, mióta szedem, pont nem érzem azt, hogy folyamatosan éhes lennék, pedig korábban a munkahelyemen már tízkor az órát néztem, hogy mikor lesz már annyi az idő, amikor nem ciki elővenni az ebédemet :D
2014. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!