Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az, hogy lehet, hogy amit...

Az, hogy lehet, hogy amit itthon csináltam tesztet kettőt is negatív, amit az orvos csinált a rendelőjébe, az pedig pozitív?

Figyelt kérdés
A vateráról rendeltem a teszteket, mert ti mondtátok, hogy milyen jók, 10 db-ot vettem egy ezresért. De mivel már egy hete késett, elmentem dokihoz, de előtte itthon ellőttem kettőt is, ami negatív lett. Még halványan sem látszódott. A vaterás tesztek 2011-ig jók amúgy. Az orvosom kiküldött pisilni, majd elvégezte ő is a tesztet medilab, ami egyértelműen két csíkot mutatott, majd ezt a uhg is megerősítette. Akkor az én tesztjeim miért nem mutatják a terhességet?
2010. jan. 12. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, mert kevésbé érzékenyek, vagyis nagyobb HCG koncentráció kell ahhoz, hogy pozitívvá váljon.
2010. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ugyan úgy 25-ös érzékenységü mint amit a dokim csinált. Igazából nem is annyira fontos ez, mert az a fontos, hogy végre összejött, de idegesít a dolog, hogy ha nem megyek el orvoshoz, és csinálom tovább azokat a teszteket, akkor nem is tudom meg, hogy mi a helyzet. :S
2010. jan. 12. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát most én sem tudom mi van, mert van két negatív tesztem. Várok még péntekig, és ha akkor sem jön meg én is megyek dokihoz... (8. napja késik..)
2010. jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Éppen én is ebben vagyok:o

Állandóan megjön érzésem van, netről rendelem a teszteket, ráadásul 10-es érzékenységűek! Késik 5 napja, pedig halál pontos mindig.

Férjem kérdezte, hogy nem lehet, hogy esetleg ezek a tesztek ki tudja milyen időjárási viszontagságokon mennek át, hányszor fülled be a csomagolásba....stb, hogy ez miatt rossz lehet??

Most én is el akarok menni a patikába, veszek egy normális tesztet holnap.

2010. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért lett neked negatív.


Én mondjuk 10-es érzékenységű tesztet vettem a Vateráról, és a nemvárt napján már pozitív lett.

2010. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyertelmuen a tesztel van valami gond. Hiszen a baba ott van a pociban a doki megerositette. Ez a lenyeg es Gratulalok! Elhiszem, hogy bosszanto ez a teszt dolog de ha gondolod probald meg mondjuk kb. 2 nap mulva reggeli vizeletbol es nezd meg, hogy mit mutat. Ha akkor sem lesz pozitiv akkor szerintem dobd ki a fenebe mert felesleges ezen agyalnod, ugysem fogod megtudni miert nem mutatja vagy miert hibas a teszt.

Boldog babavarast!

2010. jan. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem,mit foglalkozol ilyenekkel,amikor orvos állította fel a diagnózist.Gratulálok nektek,de neked már a terhesség témakörénél kellene irogatnod.
2010. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!