Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még reménykedős hónapunk?

Lehet még reménykedős hónapunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! szombat és hétfő este voltunk együtt párommal, és csütörtök hajnalba volt ovum. Szerda esti LH teszt full pozitív volt. Lehet még baba vagy ne is reménykedjek?
2014. febr. 7. 13:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/186 anonim ***** válasza:

Szia! A szombatibol nem hiszem, de a hetfo esti bejohet :-) viszont ha csutortok hajnalban volt ovud akkor meg szombat hajnalig egyszer mindenkepp legyetek egyutt.

Miota probalkoztok? Megy a drukk!!! En is most ovu utani 2. napon vagyok es ma este meg egyutt leszunk. ..

2014. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/186 A kérdező kommentje:

Köszi ! Reggel f8ra érek haza munkából, de elkapom párom :) már csak azért is!

A hétfőibe akkor reménykedhetek ? De jó lenne ! 1 éve próbálkozunk, sajnos volt egy méhen kívülim márciusba :(


Ti?

2014. febr. 7. 13:59
 3/186 anonim ***** válasza:

En remenykednek :-) csak azert ne gorcsolj rajta, az nem ugyanaz. Nekunk ez meg csak az elso honap. Sajnalom a mehen kivuli terhessegedet :-( szoritok h most majd minden ok legyen. Elso baba lenne?

Nekunk igen.

Ha gondolod "varakozhatunk" egyutt :-)

1. Valaszolo voltam -H.

2014. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/186 A kérdező kommentje:
Perszeeee!! Mikorra nem várod? Én 19.ére! Első lenne nekünk is, 33éves leszek a nyáron. Már nagyon szeretnénk! :) Drukkolok Neked is !! Sz
2014. febr. 7. 15:05
 5/186 anonim ***** válasza:
100%

En is 19-ere nem varom :-)

En 28 vagyok, parom 38 lesz nemsokara. Lassan 8 eve vagyunk egyutt. Mar par eve tervezzuk a babat de meg most alakult csak ki minden ugy hogy bele is merjunk vagni. Mi is nagyon nagyon varjuk mar :-)

tok jo, akkor izgulhatunk egyutt :-) mar par masik kerdesnel is valaszolgattam, de ott nem alakult igazan ki " osszefogos varakozas"...

Te miket csinalsz hogy megfoganjon?

En egyelore elkezdtem folsavat szedni meg sokat beszelek hozza hogy jojjon :-) tiszta bolond vagyok :-)

H

2014. febr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/186 A kérdező kommentje:
Dehogy vagy bolond!! Ovu után én is mindig simizem a pocom! :) Femibion 800at szedek kétnaponta. így olcsóbb, és az adag is megfelelő. mást nem szedek. Ovu után nincs meleg ülőfürdő..és az edzéseket is hanyagolom, hiába van rajta egy kis túlsúly..nem kockáztatok! párom 1 évvel fitalabb nálam, mi most 15.én leszünk 8 évesek :) Mégegy hasonlóság! :) :)
2014. febr. 7. 15:56
 7/186 anonim ***** válasza:

De fura h mennyi hasonlosag van koztunk :-)

Es te amugy erzed is az ovut vagy "csak" a tesztre hagyatkozol?

2014. febr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/186 A kérdező kommentje:
iszonyat érzem, de hőmérőzök és tesztelek is ! ráadásul ebbe a hónapban a bal oldalam lett volna a soros, de tuti a jobb oldalt volt, mert csak azt éreztem, de veszettül. sajnos bal oldalt nincs meg a vezetőm a méhen kívüli miatt, így most öröm ez a jobb oldal ! Remélem átveszi a szerepét lassan és csak ott lesz majd :)
2014. febr. 7. 16:22
 9/186 anonim ***** válasza:

Akkor te mar nagyon benne vagy ezekben a dolgokban.

En egyelore csak a megerzeseimre meg a fizikai tunetekre hagyatkozom. En erdekes modon mindig csak a bal oldalon erzem az ovut. De utana olvastam regebben es azt talaltam hogy nem feltetlenul azon az oldalt faj amelyik oldalt van a peteeres. Mondjuk ezt nem ertem hogy lehet.

2014. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/186 A kérdező kommentje:
fene tudja, a lényeg, minden hónapot éljünk meg, mintha az lenne az igazi! :)
2014. febr. 7. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!