Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kizárt a terhesség?

Kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés

Az én történetem elég bonyolult...de belevágok.

Tehát menstruacióm mindig hónap elején jön meg a januári menstruacióm előtt 3 nappal együtt voltam a párommal megszakítással védekeztünk. Azután eltelt 3 nap és màr épp meg kellett volna jönnie (sosem pontos) de én aggódtam h nem fog ezért megittam kb fél liter rozmaring teát mivel elvileg az alhasi vérbőséget okoz. Na ettől meg is jött még aznap szörnyen fájt a hasam és nagyon erős vérzés lett a teatol nagyon rosszul voltam. Aztán úgy döntöttem elkezdtem szedni a fogamzásgátlót ( előtte nem szedtem soha) aztán az első levél után 7 napos szünetben megjött a vérzés de kicsit más volt csak vér és nem volt ilyen nem tudom hogy mondjam nyálkahartya darabka egy se. Így kizárt a terhesség? Bocsi kicsit kacifántos köszönöm a segítséget



#menstruáció #Terhességb
2014. febr. 6. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2014. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kizárt. a fogamzásgátló alaposan felborítja a hormon háztartásod, nem várható el hogy ugyanolyan legyen a vérzésed mint máskor. Viszont rendszeres lesz tőle, ezentúl napra pontosan tudod majd, mikor jön meg, ez nagy segítség lehet. De azért két évente minimum tarts pár hónap szünetet, különben rendesen tönkre teszi a méhnyálkahártyád.
2014. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fog. gátló szedése alatt egyfajta elvonási tünet az a vérzés. Azért fura.
2014. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!