Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Január 25-29 ig volt havim....

Január 25-29 ig volt havim. Január 30-án védekezés nélkül szeretkeztünk a férjemmel, és utána néhány napon át. Hányingerem van, és enyhe alhasi görcsöm, fáj a mellem, és fáradékony vagyok. Szerintetek? 25 éves nő

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Normál ciklus mellett is most volt péd, azaz még tüneted sem lehet.
2014. febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
viszont lehet korai peteeres, vagy spontán ovuláció ( vagy ha a prémiumok elélnek a petevezetőkben 4-5 napig is akár ) és akkor mostanában erezhetsz valamit beágyazódás miatt.Bár kicsi az esély, előfordult már az is, hogy menni alatti egyuttlétből fogant meg aztán a baba.
2014. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
spermiumok nem prémiumok XD
2014. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is koraiak lennének még a tünetek.De képzeld,nekem is pont így volt meg a havim,mi is 30-án,és 1-én voltunk együtt védekezés nélkül. :D Mi örülnénk egy újabb babának,viszont annyira azért még nem vagyunk bátrak,hogy belecsapjunk a közepébe,és pé-kor legyünk együtt... :/ Néha jót nevetünk magunkon...milyen gyerekesek vagyunk,pedig férjem lassan 40 éves. :)
2014. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!