Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek csak szellemcsíkok?...

Ezek csak szellemcsíkok? Facelle és Egens teszt.

Figyelt kérdés

Ma a 28.-ik napon vagyok, és vagy 28, vagy maximum 31 naposak a ciklusaim. Mind a kettő ma reggeli...

Előre is köszönöm a válaszokat!

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 12. 11:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarok, akkor a másodikon és a harmadikon látok valamit, de egyébként az ilyet én még simán kidobnám azzal, hogy negatív.

Két nap múlva ismételj!

2014. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

Az első képen én semmit sem látok, egy teljesen negatív teszt

A második kép értékelhetetlen a tükröződés miatt

A harmadik viszont halvány pozitív szerintem , nem szellemcsík

2014. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
17%
Az első szerintem halvány pozi, a másodiknál meg a harmadiknál viszont szerintem nincs semmi.
2014. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik kep szerintem halvany pozitiv. Azon en latom a halvany csikot.
2014. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
akkor szellemcsík ha szűrkés árnyalatú. ha rózsazínes akkor pozi.
2014. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam anno nem ilyen volt a halvány pozi, de nem tudom... Csinálj holnap is egyet.

Jah, és szellemcsíkos nem lesz a behatási időn belül, utána pedig már ne nézegesd, mert nem ad helyes eredményt, az igazi pozi kijön azon az időn belül, ahogy kell, előbb is.

2014. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Szerintem mind halvány ++ :)
2014. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Az első két képen ugyanaz a teszt van, a borítás nélküli képen még időn belül fotóztam. Szabad szemmel már akkor is láttam valamit, de konkrétan akkor látszódott jobban, mikor megszáradt. A második kép már száradás után készült, és már rajta van a borítás. Nem tudom miért fordította el a képet mikor feltöltöttem... Egyébként azon a részen, ahol nincs a tükröződés ott van a halványka vonal.

Köszönöm a válaszokat! Mindenképpen ismételni fogok, vannak még tesztjeim. :)

2014. febr. 12. 11:31
 9/31 anonim ***** válasza:
Sajnos én egyiken sem látok semmit, de az, hogy másképp látjuk, amiatt is lehet, hogy a monitorok színei másképp vannak beállítva.
2014. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
nekem pozinak tunik, ha kivancsi vagy holnap reggel probalj tesztelni, es mar lehet, hogy pozi lesz. Nekem ilyen teszt volt az elso, masnap mar egyertelmuen bar halvanyan rozsaszin volt
2014. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!