Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nálatok a terhesség tünetei...

Nálatok a terhesség tünetei mikor jelentkeztek? És mik voltak? Mellfeszülés fehér folyás, hányinger.

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A mensim kimaradása körül. Hányingerem nem volt, fehér folyás, mellfeszülés és extra fáradékonyság viszont igen.
2014. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az lejétől kezdve volt mellfájdalom (menzesz előtt nekem amúgy is fájt!!Étkezést tekintve lettem finnyás nem csúszik a hús és a majonézes ételek. Más tünetem nem volt és most sincs :) 14hkm
2014. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én megúsztam a reggeli rosszulléteket, a melleim viszont már a nemvárt menstuációm elkezdtek nőni, feszülni és a mellbimbóim pokolian fájtak.
2014. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kb. nem várt idejében a mindjárt megfog jönni érzés, utána a nem várt után 5 nappal megcsináltam a tesztet, mert belázasodtam, és muszáj volt megtudni hogy terhes lehetek e vagy nem. De a lázasság nem tünet volt hanem vírus.

Miután megcsináltam a tesztet, sorban jöttek:

gyomorégés (ez 4-5 hétig tartott), néha fül és orrdugulás, hátfájás sűrűbben, undorodás bizonyos szagoktól (pl. zöldségpürék szagától és ízétől valamint a családi házas övezetre jellemző fa fűtés szagától ) :))

2014. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jövőhét keddre nem várom,de még nincsenek tüneteim,sokan írták már,hogy menszi előtt 1nappal mellfeszülés volt már,hányinger.
2014. febr. 12. 12:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek már kellene a terhesség jeleit éreznek?
2014. febr. 12. 12:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mint írtam, én nem éreztem ilyesmit. Mensi előtt egy héttel volt kb. a beágyazódásom, ezt viszont éreztem: hányingerem, hasmenésem volt és pár barna csepp a bugyimon (azt hittem hogy már megfog jönni) de mivel nem jött meg és a barnázás elmúlt direkt figyeltem a jeleket. De az első tünet kb. a nem várt napján jelentkezett, a mindjárt meg fog jönni értés.
2014. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Ne aggódj, valakinek egyáltalán nincsen semmi tünete, még mellfeszülés sem. A nemvárt napján vagy utána tesztelj és ne idegeskedj.
2014. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Én nem éreztem semmit a a beágyazódásból és nem törvényszerű hogy te fogsz.Nekem minden ment a maga megszokott menetben kivéve hogy nem jött meg. Még korai tüneteket keresni magadon!!Próbáld meg magad lefoglalni!!!14 hkm
2014. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy belekérdezek,aki azt írta volt fehér folyása,attól kérdezném,hogy mensi előtt is szokott lenni? És mennyi folyás volt a terhességnél és változott az állaga,mint mikor megjön vagy ugyanolyan,ugyanannyi?(már ha volt) köszönöm :D
2014. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!