Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tegnapra nem várta,...

Aki tegnapra nem várta, tesztelt már?

Figyelt kérdés
Én tegnapra nem vártam de még nem mertem tesztelni.Mi lett az eredmény.Esetleg ha van görbétek azt is megnézném.Nekem kicsit szurkál most a hasam nem tudom mi lesz ebből.Ha csütörtökig nem jön meg akkor pénteken reggel tesztelek.de ezek a hasszurkák lehet menszit jeleznek.
2009. dec. 8. 19:59
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2009. dec. 8. 20:00
 2/19 anonim ***** válasza:

Szép görbe, 14. DPO-n már mutathat ám vmit egy érzékeny teszt ;)

Van teszted?

2009. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Csodállak, hogy bírod!!!

Én a 11. dpo-n vagyok és ma reggel teszteltem...

Hááááááát... :(

No de majd holnap reggel :)))


Te miért nem tesztelsz?

2009. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Látjátok még lehet jó hogy idáig nem teszteltem.Ma esett a hőm 3 tizedet.Tudom hogy ez még nem biztos hogy azt jelenti meg fog jönni, de nekem még idáig mindig megjött 3 tized esésnél.Már sok tesztet ellőttem és nega lett.Most megfogadtam nem tesztelek csak akkor ha szinte már biztos a dolog.Nekem a peteérés utáni 14. napon szokott megjönni, de egyszer már előfordult hogy a 16.on jött meg.Szóval ki akartam várni a bűvös határt de már lehet nem is kell kivárni mert ma szerintem megjön.:(


[link]

2009. dec. 9. 06:43
 5/19 anonim ***** válasza:

szia, én holnapra nem várom, és olyan vagyok, mint te, nem merek tesztelni, inkább kivárom, sőt.egyik program 9.,másik 16., harmadik 23.napra tettem az ovumat...magam sem tudom, mikor van akkor a nemvért, holnap, vagy egy hét mulva..itt a 16-os..

[link]

2009. dec. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak, egyértelmű, ma vagy a 14. dpo-n. Vagyis holnap nem kéne megjönnie és nagyon úgy néz ki,nem is fog, egyértelmű... legalábbis nekem az lenne, még sosem volt ennyire kiegyensúlyozott görbém, mint a tied, azért mondom ezt, kivéve a jelenlegimet ;)
2009. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

és megosztanád a kiegyensúlyozott görbédet velünk?

én még várok, mert ma már náthás voltam, lehet, csak a megfázástól ilyen magas az ébredési hőm...:(

2009. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Persze, ime:

[link]


A kiegyensúlyozottat a luteálisra értettem

(na nem mintha az eleje számítani bármit is)

2009. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
sajnos nem látom a görbédet, mert az én fertility görbém jön ki...
2009. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

jah tényleg, már a múltkor sem tudtam csatolni.

esetleg te tudod, hogy kell megjeleníteni linkjét?

2009. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!