Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki tegnapra nem várta,...

Aki tegnapra nem várta, tesztelt már?

Figyelt kérdés
Én tegnapra nem vártam de még nem mertem tesztelni.Mi lett az eredmény.Esetleg ha van görbétek azt is megnézném.Nekem kicsit szurkál most a hasam nem tudom mi lesz ebből.Ha csütörtökig nem jön meg akkor pénteken reggel tesztelek.de ezek a hasszurkák lehet menszit jeleznek.
2009. dec. 8. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudom...
2009. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

akkor feltoltottem:


[link]

2009. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
a mindenit, te sem panaszkodhatsz, szép a görbe..talán van teszted is +? szoritok, hogy az legyen..:)
2009. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm:)

Fanatikusan hiszem,hogy most sikerült. Még a két negatív teszt sem tör le. Majd holnap :)


(egyébként ma én is náthás vagyok, és hát ki tudja enélkül hogyan alakulna a hőm...

de sokkal fontosabb az, hogy mit érzek és mit nem...)

2009. dec. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
hát, nekem sem volt még soha ilyen szép trifázisos, de sose lehet tudni, tesztelni holnap reggel fogok...most este is mérem a hőmet...mert ha esetleg kevesebb lenne, mint tegnap este, akkor reggel is zuhanni fog...érdekesen húzódik a hasam alja.csak nehogy mensi legyen...és szurkolok a fanatizmusodnak...
2009. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hát csajok nekem ma tuti megjön.Tegnap is esett a hőm, de még bíztam kicsit mert nem zuhant az alaphő alá.De sajnos ma az alá zuhant.Nagyon szép a görbétek kívánom hogy baba legyen karácsonyra nekem sajnos már nem igen lesz maximum az új évre kívánhatok egy babócát.Sok sikert.Majd írjátok meg mit teszteltetek.


[link]

2009. dec. 10. 07:02
 17/19 anonim ***** válasza:

sajnos nekem is elcsunyult ma reggel a görbém...

[link]

2009. dec. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

hát én vagyok a fanatikus...

Nekem is csökkent ma a hőm. :(( 36,7-re esett. Az átlag 36,5 így még reménykedem. Bár mivel csak szombatra nem várom, még holnap minden lehet, le is zuhanhat, de talán vissza is mehet.

Olyan cikk cakkos görbékkel tesztelnek pozit emberek,hogy na. Azért szeretem nézegetni a fertility-t, mert erőt merítek belőle.

Mazsolázzatok és reménykedjünk még!!!!

(jah nem teszteltem,kicsit megzuhantam ma reggel)


[link]

2009. dec. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap este megjött.Nagyon el vagyok keseredve.Már tavaly karácsonykor szerettem volna a páromat meglepni a karácsonyfa alatt egy pozitív tesztel, de sajnos az idén sem sikerült.:((Most eléggé padlón vagyok.Szomorú vagyok és dühöngök is.Miért nem sikerül?Tudom sokan kérdezik ezt manapság.Néha úgy érzem biztos nem érdemlem meg.De más igen?A minap is voltam a kórházban és nagy pocakkal kint cigarettázó kismamákat láttam akik az uh vártak.ŐK MEGÉRDEMLIK?Na nem is írok többet.Reménykedem hogy egyszer összejöhet...
2009. dec. 11. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!