Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? X-epil teszt!

Szerintetek? X-epil teszt!

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy x-epil tesztet amin azonnal erősen kijött a második csík, de ahogy száradt úgy elhalványobot!

Most is látni, nem kell forgatni fény felé rakni rendesen látni!

Tapasztalatok x-epil tesztel kapcsolatban ha van írjátok le! Köszi


[link]

[link]


2014. febr. 13. 13:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Az X-epil ilyen, eltűnik a csík, de bele is van írva, hogy nem tudom pontosan hány perc/óra után már nem pontos. Nekem is eltűnt a poziról a második csík, de úgy is jártam, hogy negatív volt a teszt, de 2-3 óra múlva már kétcsíkos volt. Ha pisi után egyből kijött a második csík, az tuti pozitív! Gratulálok! :)
2014. febr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
De jó hogy kiírtad ezt a kérdést! Én is így jártam már kétszer (tegnap és ma). Időn belül látható, második csík, majd ahogy szárad alig maradt nyoma. Remélem ez pozitívat jelent. Majd megírod mi lett végül? Késik már? Én a 29.-ik napon vagyok, 31 napos ciklusaim vannak.
2014. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Igen megírom és te is írd meg nálad mi lett! Neked is x-epil teszt?Elvileg mára nem várom! Remélem nem is jön meg!
2014. febr. 13. 14:09
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen, xepil. Ciklus.hu szerint nekem is ma lenne esedékes. Megírom majd én is mi lett.
2014. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mikor tesztelsz?
2014. febr. 13. 14:36
 6/25 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, nem döntöttem el. Van egy digitális tesztem is, de nem mertem még felbontani...
2014. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Én tuti megcsinálnám, de jobb ha még vársz vele!
2014. febr. 13. 15:09
 8/25 anonim ***** válasza:
Leghamarabb szombaton csinálom meg, mert az lesz a 31.-ik napom, meg "Apával" közösen terveztem azt a tesztelést.
2014. febr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
az x-epil már csak ilyen, "10 percen túl nem értékelhető"
2014. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Időben kijött a második csík ,mindjárt ahogy szívta fel a pisit csak ahogy száradt elhalványodot látni csak nem erősen!
2014. febr. 13. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!