Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Körülbelül mikortól lehet...

Körülbelül mikortól lehet észrevenni magatokon változást ha terhesek vagytok de még a menszeszetek nem jött meg? Mik lehetnek a jelek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem aktus utáni 14.napon reggel volt az első tünetem,hányingerrel ébredtem és egész délelőtt olyan rossz volt a közérzetem,nem kívántam enni sem.Ja és érdekes módon mindkét gyerkőcnél ez volt a legelső tünetem. Rá pár napra pedig a teszt is engem igazolt.

Amúgy sokan még mellfeszüllésre,fejfájásra, "mindjárt megjön" érzésre is panaszkodnak,de ezek a tünetek nekem csak később jelentkeztek.

2014. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon korán jelentkezett erős fejfájás és egy kis émelygés/hányinger, annyira hamar (4 - 5 nappal lehetett kb. a megtermékenyülés után), hogy már csak utólag azonosítottam be, hogy az már terhesség miatt volt. :)
2014. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan a menzesz előtt egy héttel kezdődött. Hánytam, hányingerem volt , erős álmosság (délután 1-2 fele simán el tudtam aludni, ez szerencsére csak 2 napig volt) éhség érzet, egyszer a fejem is fájt. Állandó tünet meg a hasszúrkálás volt és olyan érzés, hogy bármikor megjöhet.

Azt hittem a hányás meg az álmosság biztos valami elkapott nyavaja miatt van, de utólag valószínűleg a terhesség miatt volt :)))

En a nem várt elott 3 nappal teszteltem pozitívat.

2014. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elnézést javítok, a nem várt előtt egy héttel és szerencsére nem is jött meg :)
2014. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nappal a poz. teszt előtt a szoptatás iszonyatosan fájni kezdett, mintha ráharapott volna. Azt nem éreztem, h feszül, de nagyon hamar òriási lett a mellem (a szoptatás alatt eléggé eltűnt).
2014. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nem várt előtt 4-5 nappal már hasmeneses tuneteim voltak.

A melleimen az erek pedig nagyon-nagyon durván kirajzolodtak és hatalmasak voltak :-)

2014. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fáradékonyság este hamarabb aludtam el. Prémenstruációs tünetek elmaradása (pl. mellfeszülés).

Figyeld magadat, hogy jelentkeznek vagy elmaradnak olyan tünetek amik nem jellemzőek.

2014. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nemvárt előtt kb. 1 héttel jelentkeztek a tünetek. Jobb oldali petefészkem szurkált eléggé, és iszonyatos mellfeszülés és fájdalom. nekem más nem volt. Rosszul csak 2. trimeszterben voltam, mikor baba már mocorgott, akkor 3 alkalommal kirúgta a reggelimet.
2014. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!