Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek miért van ennyi...

Szerintetek miért van ennyi "meddő" pár? Ismerőseim 80%-nak alig akar összejönni a baba, vagy nem is sikerül. Sajna mi is ebben a kategóriában vagyunk. Mi tehetünk ellene?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 15:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az első vagyok. én is PCO-s vagyok/vagy inkább csak voltam a jelek szerint és amíg nagyon rajta voltam, addig nehezen viseltem el ezt a nyomasztó helyzetet. Amikor először komolyan feltettem magamnak a kérdést, hoyg mi lesz, ha nem lesz gyerekünk, onnan kezdve jobb volt. Szembe kell nézni, hogy elképzelhető a gyerek nélküli élet. ha ezt elfogadod, akkor szerintem oldasz magadban egy olyan részt, ami gátolja a teherbeesést. Én speciel 2 munkahelyet láttam el előző év végén, volt, hogy éjfélkor porszívóztam, vagy teregettem, hétvégenként buliztunk, cigiztem és ittam alkoholt és nagyon jó volt végre úgy szeretni a férjem, hogy nem stresszeltem magam a baba miatt. Aztán építkezsében és új vállalkozáésba kezdtünk és tavasszal az ajtó nélküli házunk nappalijában egy görbe éjszaka után megfogant a lányom, akit csak májusban vettünk észre :) erre nincs recept, lehet írni jó tanácsokat, de mindenkinél másképp zajlik ez le.
2009. dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:) neked gratula...
2009. dec. 10. 19:27
 13/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Teljesen egyet értek az első válaszolóval!

Nekem egy elég furcsa történetem van, annak ellenére, hogy még csak 23 vagyok...

Az egész ott kezdődik, hogy 5-en vagyunk tesók, én vagyok a legidősebb, és három húgom és egy öcsém van. Így érthető, hogy minden álmom a család! Pláne hogy a szüleim és a tesóim tavaly kiköltöztek Hollandiába. A vőlegényemmel 8 éve vagyunk együtt, nekem ő az első és nagyon szeretném boldoggá tenni egy kisbabával. ÉN gyógyszerszedés után tavaly július végén elsőre teherbe estem. A munkahelyemen a légkonditól kaptam egy fertőzést, amitől elvetéltem. Januártól próbálkozhattunk volna, de mindig beteg voltam a légkonditól, amíg el nem kezdtem a gyógyteát inni. Kb. 4 hónapig ittam, beállt a ciklusom, közben a lelkemet is rendbe tettem, és várjuk a bébit:) Én ha vissza nézek, nem sikertelen próbálkozásokat látok, hanem lelki és egészségügyi gyógyulást. És a vetélésemben is megtaláltam magam miértjét. De ez ha érdekel valakit esetleg, szívesen megosztom vele, nem akarlak ezzel untatni titeket.

Kívánok mindenkinek mielőbbi két csíkot:)

Nencsó

2009. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nekem is meghalt a babám..
2009. dec. 15. 07:57
 15/16 A kérdező kommentje:

tegnap meglett az mri eredménye...nincs agyalapi daganatom, tehát valószínűleg a pco okozza a magas prolaktint....viszont találtak egy cisztát....na mindegy....


kezdek megzakkanni attól, hogy nem sikerül....nagyon gondolkozom a pszichológuson miután földhöz vágtam egy tányért, mert a férjem az ovu utáni első napon nem akart együtt lenni velem....:(

2009. dec. 15. 09:03
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértelek! De nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy minden a fejben és lélekben dől el. Én is nagyon padlón voltam, és tudom, milyen nehéz dolgod van, és eddig én is mindenre ráfogtam, hogy jel, és tuti terhes vagyok, egészen a múlt hónapig. És annak ellenére, hogy még csak várjuk a babát, és még nem érkezett meg hozzánk, a mi kis két csíkosunk, most normálisan élvezem a szexet! És a párom is! És szóvá is tette! Nyilván nehéz, de meg kell próbálnod megnyugodni, mert így tönkre teszed magad:(

És ne hidd, hogy nem tudom, min mész keresztül, sajnos tudom, de talpra kell állnod, mert ha megfogan a kis manó, neki egy erős, és egészséges mamira lesz szüksége!

Ha esetleg ki szeretnéd írni magadból, rám számíthatsz. Tudom, hogy ilyenkor egy jó nagy veszekedés kell, hogy az ember lenyugodva zokogjon, és új erőt vegyen magán. Nem könnyű...

Nencsó

2009. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!