Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap vérzés, ma görcsök....

Tegnap vérzés, ma görcsök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam, 2 vetélés után most hat hetesen vérezni kezdtem, kórházba mentem, utro-t kaptam. Ma pihentem, utro, magneb6, terhesvitamin amit szedek. Mit tehetnék még hogy ez a babó megmaradjon? Menjek vissza a kórházba?
2014. febr. 16. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Fekvés ezerrel, sok magnebéhat, használd az Utrot, egyebet nem nagyon tehetsz.


Nekem E-vitamint is kellett szednem, mikor véreztem a terhesség elején.

2014. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
E-vitamint is szedek:( tényleg nem tudom mit tehetnék még. fekszem, pihenek, lemondom a holnapi munkáimat is.
2014. febr. 16. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Még amit tehetsz, és kell is tenned szerintem: próbálj bízni magadban és a Babában is! Próbáld szándékosan elhessegetni a negatív gondolatokat, helyettük jókra gondolj, képzeld el magad kerekedő pocakkal, büszkén, majd babakocsit tologatva!


Nagyon szorítok!

2014. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hű, tanácsot sajnos nem tudok adni, de nagyon szorítok.
2014. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezzel mindent megtettél, pihenj, szedd amit az orvos mondott. Többet nem tehtesz. Bizakodj. :-)

Nyugtasd meg magad, hogy mindent megtettél ezzel. Én is elvetéltem 6 hetesen, ugyanezt kaptam mint te, mégsem vádoltam magam. Tudtam, hogy az orvos is, én is megtettem, amit lehetett. Nem vagyunk mindenhatók.

Szorítok neked.

2014. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!