Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki nézze már meg a görbém...

Valaki nézze már meg a görbém ezt most nem értem baj lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
a menszesz napjától egészen tegnap reggelig 36.5 és 36.4 között ingadozott a hőm tegnap leesett 36.3ra és ma reggel is 36.3 volt a hőm higanyos lázmérővel mérem minden reggel pontosan 5:30-kor kereken 5 percig ez valami bajra utal? októberben volt egy spontán vetélésem nem kellett műszeres befejezés semmi ilyesmi. Volt már valaki hasonló helyzetben nagyon szeretnénk kisbabát és félek, hogy valami nincs rendben. Egyébként 25.-én megyek a nőgyógyászhoz de addig nem bírnám kétségek közt :(
2014. febr. 17. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem baj. Annyit jelent, hogy ovulációs időszakod van, de még valamiért nem tudott megrepedni a tüsződ. Ennyi. Számtalanszor volt nálam is, hogy két napig volt lent a hőm és szépen megrepedt a tüszőm és onnantól végig fent maradt a hő.
2014. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

de jó én meg már annyira megijedtem,hogy biztos valami nincs rendben :)

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

2014. febr. 17. 15:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akció????? Minden OK????
2014. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!