Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez beágyazódás tünete?...

Lehet ez beágyazódás tünete? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Peteérésem (éreztem a szurkálást, febr. 8.) után egy héttel egész nap szúró fájdalmat éreztem a méhemben, mintha késsel szúrkáltak volna. Egész estig tartott, sokszor össze kellett görnyednem, annyira fájt! A tisztasági betéten pedig halványbarna folyást vettem észre. Azóta eltelt két nap, a szúrkálás már nincs, csak néha a "megjönérzés".


2014. febr. 17. 14:14
 1/10 gabszem ***** válasza:
nekem most ilyen volt, szerintem a beágyazódástól. Az első terhességemnél nem éreztem semmit, de most nekem is kb. a nemvárt előtt 5 nappal egy ponton szúrt egy napig a hasam és kis barnázás is volt, de az csak 1-2 nappal később és pozitív lett a tesztem múlt héten :)
2014. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden jel arra utal, hogy beágyazódás volt. Mikor van a nemvárt napja? Drukkolok!
2014. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt éreztem, de csak köhögéskor, és inkább petefészek-tájékon.
2014. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22-én nem kellene megjönnie :) Ez a szúrós-fájós nap 1 héttel peteérés után 15-én volt.
2014. febr. 17. 14:51
 5/10 A kérdező kommentje:
Babásoknak gratulálok!! :)
2014. febr. 17. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nekem is 8-án volt peteérésem, és 22-én kell megjönnie. Nem tervezzük a babát tudatosan még, de lehet, hogy most mégis jött, bár nekem csak a szurkálás volt, ma meg émelyegtem, de az lehetett mástól! :) Majd jelentkezz nemvárt napján, hogy mi lett! :)
2014. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan ezt éreztem. Annyira nyilalt és szurt a méhem, hogy már néha kibirhatatlan volt. És néha lesugárzott a hüvelyembe is. Drukkolok
2014. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mindenképp jelentkezem 22-én!

Azóta annyi van még, hogy elkezdtek tegnap este fájni a melleim. És a méhem nagyobb lett, nagyon kellemetlen érzés, ha hasra fordulok, nem is tudok hason aludni, pedig úgy szoktam... Hát, bizakodom, aztán majd kiderül. :)

2014. febr. 18. 15:42
 9/10 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok, elírtam. 21-én kell megjönnie. :) Drukkolok Neked!!
2014. febr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is neked! Majd jelentkezz!
2014. febr. 20. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!