Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne elmennem a...

Érdemes lenne elmennem a Kaáli-ba?

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem, most 5 hónapja nem jön a baba, sokféle "panaszom" van, a mostani orvosom is jó, de már annyira nem bízom benne mégsem talán... Egy éve várjuk a babát, már nem akarok a semminek esélyt adni egy kontár orvossal.

Arra gondoltam, hogy talán a Kaáli-ban hozzáértőbb szakemberek látnának és hamarabb sikerülne a baba, hangsúlyozom nem a lombik és egyebek járnak a fejemben, csak talán ott jobban értenek a hormonokhoz és egyebekhez. Mit gondoltok?


2014. febr. 17. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

így nem.


a hormonok és egyebek miatt inkább endokrinológushoz menj, ők értenek hozzá leginkább. Egy jó nőgyógyász sem árt, a mostani nem igazán lehet a helyzet magaslatán, ha ennyire sok a panaszod (és amúgy sem bízol benne)

2014. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem meddőségi kezelésre mész, akkor nem hinném, hogy a Kaáliba kéne menned. Hormonokkal endokrinológust keress és ha nem bízol már a nőgyógyászodban, akkor keress másikat.

Én úgy járok a Kaáli-ba, hogy közben van egy másik nőgyógyászom is, aki nem foglalkozik meddőséggel.

2014. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A környékünkön nincs jó hírű endo doki, a nőgyógyászom jónak mondott, de nem tudom, alaposan kivizsgált, lehet csak türelmetlen vagyok?

Nem meddőségi kezelésre mennék, de ott nem tudnak jobban segíteni? Hogy pl. 2,9-es TSh az jó vagy sok? Meg átnézetném jobbára a leleteimet...

2014. febr. 17. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:

2,9 tsh sok, igen.

a kaáli (és a többi meddőségi) nem erre szakosodott, ott már célzottan az inszeminációra vagy a lombikra mennek.


tényleg keress egy jó endokrinológust! Nekem 3 volt a mostani előtt (szintén jónak mondottak, egy pedig egy főorvos), mi már túl voltunk 1 lombikon, mire kiderült a gond.

2014. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyugat-Magagyarországon élek, nem tudtok erre ajánlani jó endokrinológust?
2014. febr. 17. 17:39
 6/7 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de én nem azt írtam, h esélytelen, ezért felesleges volt úgy kérdezni, azt mondtam, h sok :)


nézd, te írtad, hogy sokféle panaszod van, szóval azt valami okozza. de ha szeretnéd, írhatom azt is, hogy lettek már ezzel az eredménnyel terhesek :)


sok sikert, és azért tényleg keress egy endokrinológust

2014. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De olyan nincs, hogy valami sok, de még jó... Vagy sok, vagy jó. :)

Köszi amúgy.

2014. febr. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!