Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes elmennem dokihoz, ha...

Érdemes elmennem dokihoz, ha fél éve nem jön a baba, vagy még korai?

Figyelt kérdés
Rákszűrésen voltam nyáron, ezen a téren minden rendben volt. Úgy tudom 1 év az az idő, amire azt mondják, ha nem jön össze a baba, akkor jöhet a kivizsgálás. Felesleges most elmennem? Egyáltalán foglalkozna velem a doki?
2009. febr. 12. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még várhatsz.Fél év még nem hosszú idő.www.babatervezok.otthona.net
2009. febr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. febr. 12. 09:12
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha nagyon szeretnétek azt a babát már,én nem várnám meg az 1 évet.Szerintem ha 1/2 éve probálkoztok védekezés nélkül már igencsak kellenne látszatának lennie.Vagy vegyél ovulácios tesztet azzal probálkozzatok 2 ho-ig ha ugy sem sikerül menjetek el dokihoz,nem biztos hogy benned van a hiba.
2009. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Főleg az aggaszt, hogy már vagy 3 hónapja használok ovu-tesztet, mégsem jön ösze.
2009. febr. 12. 09:22
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Ráérsz fél év múlva elmenni!Én egy év után mentem csak.
2009. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 1 hónap után mentem mert nagyon kevés volt a mensim azt hittem baba. 3 hónapig mérnem kellett a hőmet, azt visszavittem, közben csinált UH-t. Megállapította hogy van peteérésem. A 7. hónapban clostit írt, hormonvizsgálat és spermavizsgálat. Most fogjuk kezdeni a 8. hónapot, jön a több naponn történő hormonvizsgálat és a többi. Így ha nem jön össze legalább mire eltelik az 1 év meglesz minden vizsgálat, és nem 1 év után kell kezdeni, mert az lelkileg is jobban megterhelő, plusz sok idő.
2009. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos,hogy foglalkozik veled,az orvosok is 1 évet mondanak!
2009. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
menj azonnal és azt mond, hogy egy éve próbálkoztok!
2009. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is menj, bár ha 1 év előtt mész, akkor nem igazán törődik veled, de mond azt, hogy már több, mint egy éve nem jön össze, s akkor biztos segít.
2009. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem foglalkozik vele az orvos!!!!!!!Azért választotta azt a szakmát hogy helyt álljon és segitsen.Nekem mondaná bármilyen doki hogy sétáljak haza mert még nem akar velem és a bajommal foglalkozni.A praxisát a zsebébe is rakatnám 1 nap alatt.
2009. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!