Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez reménykedős...

Szerintetek ez reménykedős görbe lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Csütörtökre nem várom.

Annyit még hozzátennék, hogy most lett meg a 21. napi progeszteron eredményem: 21,9 nmol/L (azt olvastam, hogy 20 fölött már jó, mások szerint csak 30 fölött jó, mert a 30 fölötti jelzi, hogy volt ovuláció)

A prolaktin a 3. napon 324 mlU/L (ref. 40,0-530), a 21. napon a prolaktin 445 lett. Mást nem néztek, mert a doktornőm (endokrinológus) csak ezt kérte. A TSH-m 2,2, és arra is azt mondta, hogy jó.



2014. febr. 18. 10:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ééééééésssss: pozítív! :-)
2014. febr. 21. 21:25
 12/16 anonim ***** válasza:
De jóóóóó!!!! Nagyon gratulálok!!!!!!
2014. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyelőre még csak óvatosan örülök. Jövő héten megyek a nőgyógyászhoz, hogy kapjak progeszteronpótlást, pont akkor leszek öt hetes.(mert már volt emiatt egy vetélésem, akkor későn kaptam az utro-t)
2014. febr. 22. 16:15
 14/16 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy időben legyél!
2014. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság? Nyomon követtem az eseményeket, érdekel, mi lett veled.
2014. márc. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, hogy megkérdezed. Köszönöm az érdeklődést.

Az 5. héten mentem a nőgyógyászhoz. Jó korán a progeszteronpótlás miatt. Kaptam is Utrogestant, még megelőzési céllal, mert az előzővel sajnos már nem egész 6 hetesen elkezdődött a barnázás. A 12. hétig kell használnom az utrot, akkor is, ha nem lesz barnázás, vérzés. Ez megnyugtatott. Megnézett UH-val is, de jövő pénteken megyek az első igazi UH-ra, akkor leszek 7 hetes és remélem hallani fogom akkor már a pacaklakóm szívhangját. Egyelőre minden rendben. Húzódik a mellem, és egész nap időnként rámtör az émelygés. De ennek még örülök is :)

Majd megírom, hogy mi történt.

2014. márc. 5. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!