Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokadik lehetek-e terhes...

Sokadik lehetek-e terhes kérdés. Szóval?

Figyelt kérdés
Már vagy 2-3 hete meg kellett volna jönnie, de semmi jele nem volt és most pár napja elkezdtek fájni a melleim, de nagyon durván, úgy érzem szétrobbannak, ennyi sose szoktak, a derekam is fáj, meg olyan furán érzem magam, már csináltam egy tesztet kb egy hete de hibás volt és nem mutatott ki semmit (gabriel) és azóta nem próbáltam újra, ha megjön, akkor is érdemes tesztelni? Gumival védekezünk de néha megszakítással...nem lenne gond ha becsúszna egy csöppség :)

2014. febr. 18. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én csinálnék még egy tesztet. ha nem vagy terhes, akkor más miatt maradhatott ki, előfordul. de mindenképp tesztelnék újra, másféle márkát persze..
2014. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
nem értem mért nem csinálsz még egy tesztet? én nem bírnék ennyit várni.
2014. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz új tesztet?

Igen, lehetsz.

2014. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz. Vegyél tesztet és kiderül. Ha negatív keresd fel a nődokidat, hogy megtudd miért késik ennyit. Ha terhes vagy akkor is doki persze.
2014. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is tesztelj. Ennyi késésnél már délutáni vizeletből is lehet
2014. febr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi
2014. febr. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!