Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Tegnapra nem...

Lehetek terhes? Tegnapra nem vártam és ma sem jelentkezett

Figyelt kérdés
ma is csak kevés kis barnás alvat vér szerüség volt de nme görcsölök és csak kevéske ilyen folyásom volt párnapja émelygek kicsit és szurkál a köldököm mögött meg a petefészkemnél is beszurkál idönként fáj a mellem is és a derekam. ettöl a folyástol még lehetek terhes ?
2014. febr. 18. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetsz.


Mikor tervezel tesztelni?

2014. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is csinálj tesztet, addig sajnos mi sem tudunk semmit mondani.
2014. febr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
arra gondoltam h 7végét megvárom h addig lesz e változás ha nem jön meg akkor szeretnék nem akarok csalodni
2014. febr. 18. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van barnázás, szerintem meg fog jönni. Csinálj tesztet, mert ha megjön, nem tudod meg, nem volt-e kémiai terhesség. Amiből ha több is van, nem annyira jó.
2014. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez volta helyzet..., aztán megjött. De azért tesztelj, én is azt tettem.

Persze drukkolok! :)

2014. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se várj hétvégéig, csinálj tesztet, mert hormonprobléma is lehet, és akkor a babának támogatásra van szüksége.
2014. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szólokkal ellentétben én várnék a teszteléssel hétvégéig, mert nincs számomra elkeserítőbb, mint a negatív teszt.
2014. febr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!