Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt, ha erős a csík?

Picsusz kérdése:

Ovulációs teszt, ha erős a csík?

Figyelt kérdés
Tegnap még picivel halványabb volt az alsó csík,mára szinte egyforma erősségű.Tegnap előtt,ma voltunk együtt a férjemmel,de még ezek szerint még csak most lesz ovum?
2014. febr. 18. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ha egyforma erős (közel egyforma), akkor pozitív, akkor ovulálsz. Veszítenivalótok nincs, ha holnap is összebújtuk. ;-)
2014. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*bújtok
2014. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én ovutesztem akkor pozitív, ha egyforma erősségű a teszt és a kontroll csík. Mivel nekem fájdalom is jelzi a peteérést, így biztos vagyok benne, hogy mikor van ovum.

Ha ma voltatok együtt és ma lesz ovud, az tökéletes a spermiumok akár 3-4 napig is életképesek, a petesejt csak 24 óra. Így a katonák már várják a petét. :)

Szurkolok! :)

2014. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem egyformának tűnik a 2 csík.Tegnap még picivel haloványabb volt,így gondolom mára ez már pozitívat jelent.Úgy tudom,hogy 2 napig pozitív a teszt,és az első negatív napon van az ovu?Ezeken a napokon kell együtt lenni.Biztosra megyünk,így holnap is lesz valami :) Vagy 2 napja érzek,hogy kicsit fájdogál a derekam,meg hol az egyik,hol a másik petefészkemnél nyomó érzés.Gondolom akkor a közelgő ovu miatt.
2014. febr. 18. 18:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap egyforma erős volt a 2 csík,mára az alsó megint halványabb,nem sokkal,de nem olyan mit a tegnapi.Akkor ma van a peteérésem?
2014. febr. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!