Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uh eredmény alapján nem...

Uh eredmény alapján nem tudom, hogy terhes vagyok-e vagy sem. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hét szombaton voltam először ultrahangon (nem a terhesség meghatározásának céljából), ahol az alábbiakat írták a méhemről: Az uterus corpusának mérete 54x44 mm. Endometrium vastagsága 11 mm. Az egyik oldalon jóval vastagabb volt, mint a másikon.

Utána két nappal újabb uh-m volt, ahol ezt írták:

Az uterus corpusának mérete 51x42 mm. Endometrium vastagsága 16 mm benne 2 mm átmérőjű petezsákra suspect terime. Nem terhesség meghatározása miatt voltam uh-n, de egy hete volt beültetésem. Nem tudom, hogy 5 nappal a beültetés után már valóban látható-e a baba, vagy csak az uh tévedett. A második uh időpontjában 3 hét és 1 napos vérzéskimaradásom volt. Szerintetek mi a helyzet velem?


2009. dec. 10. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki a baba még nem látható, de a petezsák már igen!Ezekszerint sikeres volt a beültetés!A köv uh-on már az embrió is látszódni fog!
2009. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem értek hozzá, de a petezsák ott léte szerintem csak babára utalhat, különben nem lenne ott. Tesztet csináltál már? Ha igen és pozi, akkor tuti baba van a háttérben:-)
2009. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Bár nem vagyok orvos és latinul sem tudok...de a petezsákot értettem.:-) És ahol a petezsákot említik 3hetes vérzéskimaradásnál, az szerintem már igencsak babát jelez! :-) Az orvost miért nem kérdezted meg?

Gratulálok!:-))

2009. dec. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem az orvost, aki a beültetést végezte, de igazság szerint meg se nézte a leletemet és az uh felvételt, de azt mondta, hogy ennyi idővel a beültetés után még lehetetlen, hogy látszódjon.


A második uh-t követő napon a hcg szintem 2,1 volt.....tudom, hogy 5 alatt nem terhes, de akkor meg hogy lehet petezsák? Vagy csak benézte a uh-s orvos?

2009. dec. 10. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt embrió, amikor beültetik, már több napos, azaz a fogantatás óta már eltelt egy kis idő. Ennyi időelőnyben vagy azokkal szemben, akik természetes úton esnek teherbe.


Ki tudja, mit látott az orvos az UH-n, sajnos ez brmi lehet. De lehet baba is. Hamarosan kiderül, fel a fejjel! A tesztelést most nem javaslom, de hiszen ezt te is tudod, a 2-es HCG szint még nem terhesség.

2009. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beültetés után 5 nappal semmit nem fog mutatni a teszt, és az uh sem!Szerintem valamit nagyon elnézett a doki!Légy türelmes hátha !Mi is voltunk így nagyon rossz várni, de nem tehetsz mást!
2009. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A petezsákra suspect terimén kívül értem. Tanultam latint.:)

Uterus corpusa: méhtest ( mérete a méhed mérete)

Endometrium: méhnyálkahártya

Az nagyon jó jel, hogy vastagszik a méhnyálkahártyád!!!!

Szerintem baba lesz!

2009. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!