Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Márciusba? Mióta...

Ki nem várja Márciusba? Mióta próbálkoztok és milyen praktikákkal? Valaki vizsgálatra is jár?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és március1re nm várom. Örülnék neki ha jön a baba.
2014. febr. 21. 10:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
te jo ég,kedves kérdezö! neked tényleg nagyon összevissza van a ciklusod,és hosszu :( nagyon remélem h sikerül minél hamarabb rendbe hoznod,illetve a dokidnak! VISZONT! szerintem is egész jonak hangzik az amit irtál a tünetekröl! én tényleg szivböl kivánom neked h sikerüljön!! egyébként már én is alig birom visszafogni magam,h ne teszteljek :) de lassan csak eljön a nap mikor végre tesztelhetünk :)vagyis szombat :) ja és nekem sincs semmi jel h megjönne :) viszont hasszurka az van,sürün (R)
2014. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Kedves R!

Koszonom a biztatas! :)

Hat en ma szenvedtem mit a kutya! :( nm kivanom senkinek se :(


Allni es ulni nm tudtam mert ugy nyomta vmi a hasam aljat h majd nm elkezdten sirni mert nm birtam azt a fajdalmat simogatnom kellett es kozbe setaltam a konyhaba h elmuljon. Egesznap faradt voltam.


Olyan is h mindjart megjon aztan elmult de csak par percig volt ez :(


Sot remeget a labam is volt hanyingerem is.

Ilyen sose volt.

De ha ezek utan a tunetek utan menszim lesz hat en tuti ossze fogok roskadni :(


Nm elem bele magam.

Csak azt tudom h az agyam azt mondja nincs baba de szivem azt sugja h baba lesz.


Nm burom ezt a bizonytalansagot meg a fajdalmakat sem amijet produkal a szervezetem.


Ha kohogok ugy bele szur a mehembe h az mar faj.


Egyik pillanatba azt mondom nm erdekel h megjon a menszi csak muljon a masik pillanatba azt mondom h baba legyen ááá eleg volt :(


Pakolni is akartam de egyszeruen nm birtam :(


Tobbszor megyek wcre is ebbol is elegem vn.


Egyik pilkanatba tok vidam vagyok majd kicsattanok a boldogsagtol masik percbe meg bogok. :( :(


Most be diliztem?


En is nagyon szurokolok neked R es a tobbi holgynek is ! :)

2014. febr. 26. 22:30
 33/39 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesiras miatt de gyorsan irtam es ideges is vagyok
2014. febr. 26. 22:36
 34/39 anonim ***** válasza:
Első vagyok,19.-én volt pém tegnap pedig erős mensi szerü görcseim voltak. ugyebár 5.-ére nem várom így nem tudom még hova rakni hogy ez most jó vagy nem jó....
2014. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Kedves utolso! Nem tudom h jo e de csak azt tudom irni vard meg a menszid napjat es tesztelj reggel :)


Nekem megjott ugy h var ram 2 vervetel es egy petevezetoatjarhatosag vizsgalat.


Szurkolok nektek h babások legyetek!

Azert majd irjatok mi a helyzet! :)

2014. febr. 27. 13:11
 36/39 anonim ***** válasza:
első vagyok! igaz 5.-én reggel, majd meglátom. kitartást kérdező.
2014. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Koszonom! Probalom feldolgozni. Vhol szamitottam ra de hat...... :(
2014. febr. 27. 17:22
 38/39 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdezö! de kivánom neked a legjobbakat! és légy erös4 sok szerencsét a jövöben és sok egészséget!(R)
2014. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

KOszonom szepen! JOl esett amit irtatok! :)

Nem adjuk fel de most egy picit le lapitjuk a dolgot. Vagyis egy picit hatterbe szoritjuk a baba dolgot. Nem sokara meg lesz a haz sok tenni valonk lesz vele legalabb nm fogok agyalni a babán.

2014. febr. 27. 22:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!