Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja Márciusba? Mióta...

Ki nem várja Márciusba? Mióta próbálkoztok és milyen praktikákkal? Valaki vizsgálatra is jár?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és március1re nm várom. Örülnék neki ha jön a baba.
2014. febr. 21. 10:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
na pont ettöl félek én is! a korai tesztektöl! de teljesen megértelek h nem birtál várni,sajnálom h negativ lett,de semmiképp ne keseredj el, addig van remény amig nem jön meg!!! és inkább tekintsd jonak azt h nincs tüneted! mert a nök többsége nem is érzi mikor teherbe esik! remélem egy kis reményt tudtam adni neked! de akármi is lessz,probáljunk meg arra gondolni h ott a következö honap :) (R)
2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom! :)

Remeny mindig van sot en bizakodo vagyok :)

Nm lettem szomoru h negativ lett. Csak igy megtudtam nyugodni h csinaltam tesztet.


Igazabol tettem egy probat meleg vizbe furodtem hat ha lesz piros vmi mert ugye bar mar volt ra pelda nalam.

Tudom h fura amit irtam de tenyleg tortent mar olyan h meleg vizbe voltam es megjott a menszim.


A masik meg az h regebben is volt olyan h menszimet vartam egyutt voltam a parommal es reggel megjott v azon a napon éés ilyen nm volt most :S


Mehemnel tu szurasokat erzek nm menszi gorcsoket.


Nevetni fogsz/fogtok de vagy orankent nezem h vn e menszi v nincs.

Tudom nm kene csinalni de par masod percre olyan mintha nah most de semmi kozbe latom h tojasfeherje a folyasom vn :S

Kezdek begolyozni. Nah holnap programot szervezek magamnak mert ez igy nm lesz jo. Az tuti.


Eszre vettem azt is h hajnalba ki kell mennem wcre :S ilyen se volt meg. Lehet h a szervezetem szorakozik?

En total nm tudok semmibe hinni. Tobbszor becsapott mar a szervezetem.


De remelem h nektek ilyen nm lesz.


Kedves utolso drukkolok nagyon igen adtal egy kis remenyt :) igy estere mosolygos lettem

2014. febr. 25. 22:33
 23/39 A kérdező kommentje:
Kedves R! Menszi jel vn? Tunet terhessegre? Bar ilyenkor korai lenne nm?
2014. febr. 25. 23:13
 24/39 anonim ***** válasza:
na akkor örülök h estére mosolygos lettél :) lekopogom h semmi mensire utalo tünetem nincs! has szurka viszont van rendesen,egyre sürübben. nagyon remélem h nem a testem akar becsapni,és talán sikerült,de ezt még vagy 1hétig biztos nem fogom megtudni. :) (R)
2014. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
ja és elfelejtettem megkérdezni h Kérdezö, neked hány naposak a ciklusaid? és mikor volt az utolso mensid?
2014. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
(R) voltam :)
2014. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Nos hat kedves R nekem a ciklusom ossze vissza van. Ezert kezdtem el vizsgalatra menni. Vagyis mennem kellesz ha menszim lesz. :( ugye bar lassan egy eve probalkozunk es eddig nm jott a baba. De remenykedem h most ossze jott.

Az utolso menszim jan31tol feb.3ig tartott.

Pé pedig feb.13-14 volt ezt pedig onnan tudom h akkor tojasfeherje folyasom volt es meg a dokim is megerositette. :)

2014. febr. 26. 00:51
 28/39 A kérdező kommentje:

Holgyek!! Hogy birjak a bizonytalansagot!

Olyan nehez kibirni a szombatot!


Viszont nagyon faradekony lettem :( egy sepregetestol ugy elfaradtam h le kellett ulnom . A feltestem le akatna szakadni raadasul olyan neheznek erzem a hasam. Menszi jel meg sehol :S

Ezt vegyem jonak?

2014. febr. 26. 12:22
 29/39 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem egészen jó jelek!
2014. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Én már úgy tesztelnék :) :(


Lányok mi a helyzet?

2014. febr. 26. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!