Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? 7én volt ovum,...

Ginus84 kérdése:

Szerintetek? 7én volt ovum, akkor voltunk a párommal együtt,8. án is. Szeretnék babót eddig heves éhség mellfeszülés, aluszékonyság, pisilési inger jelentkezett, és ien érdekes folyás is elöjött, de az nem mindig.

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 14:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap este bal petefészkemnél éreztem kicsit görcsölő fájdalmat,szúrkálást,azt hittem h megjön reggelre,de nem jött,amúgy 21.én kéne jönnie nem vártnak...Szerintetek lehet baba??
2012. márc. 19. 14:31
 2/4 anonim ***** válasza:

50-50%

Én is minden hónapban reménykedem, aztán mégis megjön. Ha szerda estig nem jőn meg, tesztelj, az lesz a biztos!

2012. márc. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát én most kezdtem csak el ezt figyelni,nem voltam rágörcsölve,csak érdekelt voltna okozhatja e baba ezeket a dolgokat:))
2012. márc. 19. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy baba, lehet hogy mensi.

Szerintem akkor kezdj reménykedni, ha már késik a mensid, addig felesleges...én is mindig pórul jártam eddig, mert állandóan megjön és már elegem van belőle.

2012. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!