Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látja valaki a csíkot? Bejelöl...

Látja valaki a csíkot? Bejelöltem. Ez szellem vagy pozi?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 25. 00:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2014. febr. 25. 00:18
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék jò hítt adni de èn nem làtok ott semmit... Lehet hogy csak a képminösèg rossz.. Csinàlj mèg egy tesztet inkább 2 nap mùlva hogy biztos lègy.
2014. febr. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, hogy őszinte legyek nem nagyon látok semmit. Talán, de tényleg csak nagyon-nagyon talán a második képen egy picit.

Mióta késik? Várj pár napot és tesztelj újra, reggeli első vizeletből.

Megy a drukk! :)

2014. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos kèpröl èn nem làtom.De nem jelenti azt hogy nincs ott.

Pàrod vagy valaki nem tudja megnèzni èlöbe?

Amugy,ha halvàny de ott van,akkor pozitiv.

2014. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
barátnőm is látta.megvolt kb másfél napig .21-én múlt el.nem reménykedek de félek mert egy babám már elment
2014. febr. 25. 00:27
 6/15 anonim ***** válasza:

Sajnàlom! Esetleg ha reggel tudnàl tesztet csinàlni biztosabbra mehetsz,mert akkor jobban ki szokta mutatni.VAGY vàrj pàr napot.Persze könnyü ezt mondani,èn is tudom.Mióta vàrsz rà?

Kivànom,hogy minden ok legyen! :)

2014. febr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát az elsőt nyáron beszéltük meg, 2 hónap múlva jött is.most már letelt a várakozós időszak, szeretnénk.de én parázok:(
2014. febr. 25. 00:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia! Igen én jól látom viszont nem szeretnélek elszomorítani de nekem többször volt már ilyen extra halvány pozi tesztem amit csak természetes fénynél vagy úgy láttam, hogy forgattam ide oda és annyira néztem, hogy kiesett a szemem, de jól láttam a 2. csíkot. Volt hogy időntúli volt és volt olyanos ami egy percen belül kijött. Hát sajnos egyszer sem voltam terhes amit a dokim is megerősített :( (tehát az sem volt, hogy korai vetélés lett volna).A halvány pozi teszt után 1 nappal a doki megvizsgált semmit nem látott.gondolta még túl pici, elmentem vérvételre egy "gramm" hcg nem volt a szervezetembe. De neked ne így legyen! Sok sikert!!
2014. febr. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én valamit látok, viszont ha már elvileg "megjött", akkor szerintem már erősebbnek kellene lennie!
2014. febr. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én semmit nem látok.
2014. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!