Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázás, mensisterű görcs és...

Barnázás, mensisterű görcs és mégis baba?

Figyelt kérdés
Volt olyan aki nem várt napján elkezdett barnázni, majd pár nap múlva görcsölni, azt hitte már megjön de mégis baba volt? Azért kérdezem mert nekem akkor szokott fájni a hasam mikor már rendesen megjön és akkor is csak pár órát amikor úgy erőteljesebb a mensi. De most még nincs vér. 2 napja negatív volt a teszt. Valaki járt így pozitívan esetleg?

2014. febr. 25. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Remélem kapsz választ, mert én is fel akartam tenni ezt a kérdést, kicsit más formában :)


Nekem tegnap kellett volna megjönnie, az volt a 29. ciklusnap.


A 26. naptól maszatolok, de olyan semmilyent, nem a szokásos barnázás. Wc papíron pl. semmi nem látszik, csak bugyi szinten.


A hőm 37 ma is, és tegnap is. Ma vagyok a luteális 16. napján.


Viszont éjjel úgy fájt a hasam, hogy felébredtem rá, be is vettem egy flectort, mert meg voltam győződve róla, hogy meg fog jönni. Egyébként két napja betéttel járkálok. De nem jött meg.


Én nem nagyon akarom magam beleélni, mert a férjem spermaképe elég rossz lett... meg antibiotikumot is szedtem, arra gondoltam, hogy lehet attól késik, bár azt peteérés után.


És még az is lehet, hogy ciszta...


Szóval nem tudom. Tesztelni egyelőre nem akarok.

2014. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami eszembe jutott.


Fura, mert a flector nagyon hamar szokott hatni, és elég erős görcsoldó. 4-kor vettem be, és 6-kor simán fájt a hasam. Nem iszonyatosan, de még csodálkoztam is, hogy dehát én bevettem a gyógyszert.

2014. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem szokványos? Nekem olyan világosbarna. Általában sötétbarnás-vöröses szokott lenni.
2014. febr. 25. 08:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon régóta, szinte minden hónapban bárnázok, mielőtt megjön. Kb. azóta csökkent ez le max.2 napra, mióta szedem a clostyt.


De általában erős, barnás színű szokott lenni, és krémes, és ha elkezdődik, akkor folyamatos.


Most meg inkább olyan vizes volt, alig-alig volt színe, néha el is bizonytalanodtam, hogy nem a bugyim színét látom-e. És kevés van.


Mondjuk ettől függetlenül azért aggaszt kicsit, hogy van, de pénteken megyek orvoshoz. Most szerencsétlenkedek, mert nem tudom eldönteni, hogy teszteljek vagy ne. Felhívjam-e a dokit vagy ne. Várom, hátha megjön. Vagyis nem hátha, csak nem akarom beleélni magam...

2014. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem várj még 3 napot a teszttel, aztán az eredménytől függetlenül hívd a dokit. Úgy értem ha pozitív azért, mert barnázol, ha negatív azért mert nem akar megjönni.
2014. febr. 25. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Tök véletlen, de pont péntekre van időpontom a dokihoz. Ezért is bénázok... :D


De amúgy meg annyira rossz ez a bizonytalanság. Egyik pillanatban azt mondom magamnak,hogy hülye vagyok, hogy már megint beleéltem magam, nem lehetek terhes.


Aztán a másik pillanatban meg arra gondolok, hogy soha nem volt még ilyen, hogy így késett volna.

2014. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én alapból barnázok mielőtt megjönne, de ez akkor is így volt, mikor terhes lettem. Viszont nem görcsöltem.
2014. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a menzesz elott is barna folyas van,de terhesseg ideje alatt is.en mikor fiammal terhes voltam,elso honapban,teljesen azt hittem hogy menesztol gorcsolok es vannak barna folyasaim,nem szamitottam hogy ilyen hamar teherbe eshetek.teszteltem, pozitiv lett.6 hetes terhes voltam,most mar elmult 4 eves a fiam :)
2014. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem sajna megjött, de köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 26. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Nekem is megjött :(

2014. febr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!