Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tri-Regol fogamzásgátlót...

Rainbow2013 kérdése:

Tri-Regol fogamzásgátlót szedek 5hónapja, szombaton (2014. 02.22) együtt voltunk a parommal es belem élvezett kétszer. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptember óta először szeretkeztunk (volt egy kis vérzés szex után). A gyógyszer mindig este veszem be de mivel rohanosak a mindennapok nem mindig 7kor hanem pár ora elteltével vagy elobb, antibiotikumot nem szedtem a gyógyszer mellett! Szerintetek lehetséges a terhesség? 9nap múlva kéne megjonnie, de furcsán érzem magam az aktus óta, főképp reggel.
2014. febr. 26. 08:51
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan, ma veszem be az utolsó gyógyszert, 5nap múlva kell megjönnie. Az első hónap első szemét a mensim eelső napján szedtem be azota csak az a pár órás csúszás van minden nap ami miatt félek, hogy lehet, hogy baba lesz.
2014. márc. 2. 12:21
 12/48 anonim ***** válasza:

10es vagyok. Sajnos semmi sem 100%os, én például spirál mellett lettem terhes. DE ha baba is van, az biztos hogy nem a pár órás csúszástól van.


Egyébként hogyhogy olyan későn jön meg a vérzésed? Beveszed az utolsó és rá 5 napra? Nekem ez tök fura. Én beveszem az utolsót este és másnap este már meg is jön.

2014. márc. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Ettől félek, korai lenne még a baba. Nem terveztük. Remélem csak téves aggodalom! Amióta szedem a gyógyszert azóta mindig az utolsó gyógyszer után 4-5napra jön meg. Gondolod, hogy baba van ha furin.érzem magam? Ugyanúgy megvan a cici feszüles es viszketes mint minden mensi elott es a hasam is gorcsolget
2014. márc. 2. 12:41
 14/48 anonim ***** válasza:

Jé de komoly létezik még ilyen fog gátló?!

Persze hogy lehetsz édesanyám 31 évvel ezelőtt e mellett a gyógyszer mellett lett terhes!!

2014. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
10es vagyok. Igazából a menstruáció előtti és a terhességi tünetek nagyon nagyon hasonlóak ugyhogy ezt nem lehet megmondani sajnos.
2014. márc. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
remélem a legjobbakat! nem hittem volna, hogy gyógyszer mellett is lehet baba.
2014. márc. 2. 16:25
 17/48 anonim ***** válasza:
Pedig lehet :) Látod énis terhes lettem spirál mellett. A gyógyszer ha jól tudom 99%os
2014. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
ha rendesen megjön 5nap múlva akkor nnincs baba, ugye? vagy az lehet, hogy ugyanúgy megjön?
2014. márc. 2. 17:23
 19/48 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy megjön a megvonásos vérzés, mégis van baba. A mennyiségre figyelj, ha ugyanannyi mint szokott akkor nincs baba.
2014. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2014. márc. 2. 19:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!