Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8. Dpo-n vagyok, mellfájdalom,...

8. Dpo-n vagyok, mellfájdalom, haspuffadás, émelygéssel! Merjek tesztelni 10es érzékenységű tesztel?

Figyelt kérdés
félek az eredménytől,de olyan érzésem van mintha...sikerült volna..:$ 1 éve próbálkozunk,pcos vagyok!!az érdekel ki tesztelt ilyenkor már pozitivat???a halvány is érdekel :D........köszii!!
2014. febr. 28. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

várj még!

ezek meg még a képzelet szüleményei is lehetnek!

2014. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az is lehet....de nemhiszem...eléggé szenvedek néha..:S...de megpróbálok várni... :S... :D köszi.. =))
2014. febr. 28. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ezek voltam mensi előtti hétben. Nem tudom, akármitől lehet... :/

Szerintem se tesztelj még, várj a nemvárt napjáig. :)

Csak türelem. Drukkolok! :)

2014. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj nem tudom mikor lenne a nem várt :D... soha nem jön meg rendesen a menszeszem...:/...amugyy nekem mensi előtt soha nem puffadt a hasam,és igy nem fájt a mellem...:S...de várok...a negatív eredmény csak lelombozna...:S...és köszi azért!!!:))
2014. febr. 28. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!