Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyanújelek terhességre?

Gyanújelek terhességre?

Figyelt kérdés

Kb egy hete tettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Nos, a héten, végeztem egy terhességi tesztet, a ciklus 28. napján azaz 27-én de sajnos csak a második vizeletből tudtam, ami negatív lett, kisebb megkönnyebbülésemre. Mondjuk ez nem tarott sokáig, mert a menstruációm késett, 30. napra megjött. Újabb megkönnyebbülés fogott el, de már aznap problémás volt az is: szörnyen kevés jön. Általában nem tartanak sokáig a menstruálós napjaim se de az első nap amikor megjön az mindig a legkeményebb. Most csak szinte akkor találkozom nagyobb mennyiségű vérrel amikor vécére megyek, a betét pedig csak itt ott foltos. Nagyon nyugtalanít hogy ál-negatív tesztet kaptam.

Még egy dolog: a hason lévő linea nigra kb mikortól kezd el kialakulni? mert tartok attól is hogy esetleg azt látom kirajzolódni de remélem csak beképzelem ezt is...

Hétfőn mindenképp tesztelni fogok újra, de előbb kíváncsi lennék mások gondolataira is.


2014. márc. 2. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg is jött, negatív a teszt is. Jó eséllyel megúsztad. De remélem legalább tanulsz az esetből.
2014. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem voltunk beszámítható állapotban, és máskülönben nem történt volna meg az eset, legalábbis nem így, ez biztos. hibákat mindenki elkövet.
2014. márc. 2. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy második vizeletből?

Mennyi idő telt el? Mennyi folyadékot ittál?


Ha kb. 6 órán keresztül tartottad, akkor megbízható a teszt.

2014. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valahogy úgy volt, hogy reggel munkába menet előtt pisiltem először (ez lehetett kb reggel 5-6 között),amikor megérkeztem előtte vettem meg a tesztet, de max fél literfolyadékot ittam, 9 óra környékén. A teszet 11 órakor csináltam (EXPECT)
2014. márc. 2. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!