Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6napja kesik a menstruaciom....

6napja kesik a menstruaciom. A melleim tegnap ota fajnak, feher folyasom van, szagtalan. Lehetseges hogy babas vagyok? Mikor csinaljak tesztet? Penteken reggel csinaltan az negativ lett.

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már 6 napja késik, akkor nyugodtan csinálhatsz akár most is tesztet, nem kell megvárnod a reggeli első vizeletet. Ha terhes vagy, már elég nagy a hcg koncentráció a vizeletedben, a teszt tuti kimutatja. Orvoshoz viszont még korai elmenni, várj 1-2 hetet, az ultrahangon még úgysem látna semmit.
2014. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Pár nap múlva csinálj újat. Ha már egy hete késik, ki kéne mutatnia.
2014. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hasam szurkal mintha meg akarna jonni de semmi...
2014. márc. 3. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj!
2014. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még pár napot. Lehet, hogy később volt ovu, azért késik. Én várnék péntekig, egy lehetséges csalódás miatt.
2014. márc. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a hom az 36.4 36.6 kozott ingadozik.. februar 14 korul volt ket napig barnazasom.
2014. márc. 4. 08:21
 7/9 anonim ***** válasza:
tesztelj most.péntek az már messze van.
2014. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Mi lett, baba vagy mensi?
2014. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Korhaz es veteles :(
2014. márc. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!