Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyerek után munkanélküli?

Gyerek után munkanélküli?

Figyelt kérdés
június 26.-án lejár a második gyerekem utáni gyes. Kb. augusztus végéig gyerekem után járó szabadságot töltöm. Tervezzük a harmadik babát. Viszont augusztustól a kb. november decemberig, amíg tehebe nem esek, munkanélkülire gondoltam. Szeretném kérdezni Tőletek, milyen pénzre számíthatok a harmadik babánál? Munkanélküliről mehetek táppénzre? Fog járni ugyanúgy tgyás, gyed, gyes??
2014. márc. 5. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaladi pótlékon kívül semmi nem fog jarni, mivel a többi alap feltétele a minimum 365 nap, azaz 1 év munkaviszony. Én legalábbis így tudom, de nyugodtan javítson ki bárki, ha rossz az info.
2014. márc. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkaviszonyod akkor csak gyes jár se tgyás sem gyed nem jár. Munkanélküliként táppénzen se lehetsz.
2014. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!