Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek sikerült, mikortól...

Akiknek sikerült, mikortól jelentkezett a mellfájdalom a "sikeres együttlét" után?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt mensi után két héttel kezdett csak fájni a mellem.
2009. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom,hogy sikerült-e,ezért bocsi,ha mégis megírom,hogy pé után már elkezdtek fájni.Ma még csak a10-ik dpo-n vagyok.

H.

2009. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. 7-10 nappal ovu után kezdett el fájni KEGYETLENÜL a mellem. Semmihez sem fogható!!!!!

Se aludni rajta, se melltartó nélkül létezni, akárcsak egy mp-ig... ááá felejtsd el.

Rögtön tudtam. :))

2009. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt mellfájdalmam, pedig bőven volt tejem, 14 hónapig szoptattam. Én csak abból sejtettem, hogy terhes vagyok, hogy nem jött meg. aztán 1-2 hétre rá kezdődtek a rosszullétek és a fáradtság.
2009. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy "jelentkezett", mint amikor meg kellett volna jönnie, fokozatosan egyre jobban, aztán már sírhatnékom volt annyira fájt, de kb. 1-1.5 hónap múlva jobb lett és már melltartót is tudok azóta újra hordani.
2009. dec. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!